Головна Цікаво Імплантація зубів: показання, особливості, переваги

Імплантація зубів: показання, особливості, переваги

114

Коли людина втрачає зуб, відновити його можна лише за допомогою спеціальної процедури імплантації

Таким чином замість втраченого зуба пацієнтові вставляють протез, який виглядає, мов справжній. Також людина не відчуває дискомфорту під час прийому їжі чи спілкування. Зубна імплантація від клініки Familia допоможе відновити втрачені зуби в максимально природній формі. Клініка використовує передове обладнання та імплантати нового покоління. Записатися на прийом можна за контактними номерами телефонів чи заповнити коротку заявку на сайті.

Головне показання для імплантації — відсутність зубів. Від випадіння хоча б одного зуба страждає весь зубний ряд, можливі зміщення, деформації інших зубів. Крім цього, для пацієнтів важливий естетичний аспект. Імплантація має переваги перед протезуванням, оскільки імплантат кріпиться в кісткову тканину, міцно тримається в зубному ряді, його не потрібно знімати, людина не відчуває різниці між протезом та своїм зубом.

Не варто затягувати з встановленням протеза. Якщо зуб випав давно, на його місці починають розсмоктуватися тканини, сусідні зуби зміщуються, весь зубний ряд може деформуватися та викривитися. Через неправильне прилягання щелепи страждає і скронево-нижньощелепний суглоб. Наслідком стає напруга на зуби, неправильний прикус, порушення процесу жування та навіть змінений смак.

Nobel Active: імплантати нового покоління

У клініці Familia використовують імплантати нового покоління Nobel Active від Nobel Biocare, які мають ряд переваг перед аналогами:

  • Імплантати показують максимальну стабільність навіть коли у пацієнта виснажена кісткова тканина.
  • Імплантати підтримують м’які тканини та виглядають природньо.
  • Завдяки особливостям форми Nobel Active досвідчені стоматологи можуть максимально точно відрегулювати положення протеза у ротовій порожнині.
  • Спеціальне покриття сприяє тому, що титановий стержень імплантату швидко приживається у тканинах кістки, немає відторгнення, протез надовго фіксується та служить впродовж всього життя.

Перед встановленням імплантатів пацієнти проходять ретельне обстеження. Завдяки 3D-моделюванню можливо зробити детальну схему постановки протеза. Хірургічні шаблони виготовляють за індивідуальними параметрами. Операція з протезування проходить швидко та точно, відбувається мінімальне інвазивне втручання. Пацієнти дуже швидко відновлюються після встановлення імплантатів та можуть вести звичний ритм життя.