Головна Цікаво Індивідуальна вишивка на одязі: основні особливості та переваги

Індивідуальна вишивка на одязі: основні особливості та переваги

716

Показником статусності та гарного тону у деяких сферах професійної діяльності є вишивка на халаті або іншому предметі одягу. За допомогою машинної техніки нанесення прізвища та імені можна недорого, але при цьому дуже оригінально прикрасити уніформу працівників медичних закладів, СПА-салонів, фітнес-клубів.

А ще іменні халати в Україні послужать чудовим подарунком близьким людям, друзям, колегам, нададуть можливість людині виділитися серед оточуючих, наприклад, при відвідуванні басейну, сауни, тренажерного залу.

Інтернет-магазин «Dicotton» може зробити на замовлення рушник з вишивкою або банний халат на найвигідніших умовах. Клієнтами досвідчених майстрів є як приватні особи, так і різні спортклуби, готелі, ресторани та інші комерційні заклади. Тут немає обмежень щодо обсягів замовлень. Будь-який виріб розшивається приблизно за 1-3 дні.

Чому саме персональна вишивка?

Ексклюзивна розшив імені або ініціалів завжди виглядає неординарно і досить презентабельно, підкреслюючи високий соціальний статус її власника. Кілька століть тому такий декор могли собі дозволити лише багаті аристократи, представники царських та королівських сімей. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Іменний халат замовити зможе замовити собі будь-яка людина незалежно від свого становища у суспільстві та фінансових можливостей.

За цілком розумні гроші майстри «Dicotton» готові зробити для вас:

Гарний рушник з іменною вишивкою;

  • Комплекти вишитого банного приладдя для всієї родини;
  • Хрестильний крест з унікальною розшивкою;
  • Іменний халат чоловікові чи дружині;
  • Дитячі махрові халатики, прикрашені героями з відомих казок та мультиків.

У будь-якому місці вибраного виробу за допомогою вишивки металізованими нитками на спеціальному устаткуванні може бути нанесений будь-який напис або малюнок:

  • Прізвище, ім’я, ініціали;
  • Царська атрибутика;
  • Складні квіткові композиції;
  • Жартівливі висловлювання;
  • уявлення птахів, звірів, казкових персонажів та інших.

Скільки коштує вишити оригінальну картинку?

Халат або рушник з іменною вишивкою обійдеться вам недорого, якщо замовляти за цим посиланням. Вартість послуги може змінюватись в залежності від складності дизайну, обраного шрифту, обсягу партії, терміновості замовлення.

Щоб купити халат з вишивкою, залиште заявку на сайті або зателефонуйте. Можлива доставка готових виробів Україною.