Головна Цікаво Як позбутися від білих плям дезодоранту на одязі

Як позбутися від білих плям дезодоранту на одязі

927
плями від поту

Що б там не говорилося в рекламі – майже всі дезодоранти залишають плями

Як запобігти плями від дезодоранту

1. Більшість антиперспірантів містять солі алюмінію (зазвичай хлорид алюмінію), які чудово справляються з блокуванням роботи потових залоз, але залишають плями. Вибираючи антиперспірант, дивіться на його склад на етикетці. Якщо там немає алюміній в будь-якому вигляді, шанс, що плям не залишиться – вище.

2. Антиперспіранти у вигляді спреїв повинні повністю висохнути на тілі, перш ніж вам можна буде одягатися. Якщо ви перейдете на роликові дезодоранти, проблема зменшиться. Питання виключно в летючості активних речовин.

3. Не використовуйте тверді дезодоранти: вони схильні кришитися при нанесенні і залишати великі фрагменти, які будуть бруднити тканину.

Якщо ви виявили плями від дезодоранту на одязі

1. Натягніть капронові колготки на долоню і енергійно потріть ними пляма. Воно зникне, вау!

2. Якщо пляма свіже і ви тільки що посадили його на тканину, ви можете оперативно протерти пляму вологою серветкою (без кремових добавок), поки воно не вбралося.

3. Перед пранням одягу з плямами від антиперспіранти промийте сліди під холодною водою, і тільки потім запускайте прання.

4. Якщо плями все одно залишилися, залийте їх винним оцтом і потріть старою зубною щіткою. Після цього залиште плями відмокати в оцтовому розчині на ніч, а вранці виперіть.