Як навчитися малювати картини в стилі pop-art по фотографії. Як і в якій програмі виготовити трафарет, як правильно його роздрукувати, які фарби вибрати, як правильно вирізати трафарет і в якій послідовності?
Існує кілька способів виготовлення Pop-Art картини, ми вам розповімо, про традиційної американської технології, в якій працював Andy Warhol і за якою працює майстерня АртХолст. На інтернет-сторінці Картини на полотні https://art-holst.com.ua/examples компанії ви можете знайти більш детальну пропозицію . Працівники компанії зможуть вам порадити, яку картина підійде для Вас. Також ви можете зробити індивідуальне замовлення.
Підготовка полотна і його формат
Для початку виготовлення портрета, вам буде потрібно дрібнозернистий полотно, на підрамнику. (формат 30х40 на фотографії)
Ми радимо використовувати вже гарантування полотна, натягнуті на підрамник, купити які можна в будь-якому художньому магазині. Не потрібно виконувати цю роботу самостійно, вам доведеться купувати безліч матеріалів (підрамник, полотно, біла грунтовка, валик), до того ж, з першого разу ви точно не зробите це настільки акуратно, наскільки це потрібно для поп-арт картини. Наступний крок – вибір формату полотна, сучасні види мистецтва не зобов'язують художника використовувати формати із золотим перетином. Найбільш підходящі формати для виготовлення портрета: 30х40 40х50 50х60 60х80.
Купівля натягнутого полотна, не тільки заощадить вам час, але й дозволить насолоджуватися лише творчою частиною, цього цікавого процесу, написання Pop-ART картини по фотографії.
Вибір фарб портрета (фон)
Для Вибір акрилових аерозольних фарб – не менш відповідальний крок. Ми використовуємо італійські фарби MTN94 Cледует пам'ятати, що поп-арт стиль – є відмінним прикладом мінімалізму в мистецтві, дивуючи людей своєю яскравістю і простотою. Саме тому нам потрібно всього 3 тони: світло, півтінь і тінь. (на які ми вже розбили наш портрет на етапі виготовлення ескізу) Тепер питання залишається в тому, з якого кольору нам почати? Починаємо з півтіні, яка і є основним фоном картини. Цей колір повинен бути найяскравішим з 3х основних, так як і створюватиме загальне колірне рішення. Для цього, ми покриваємо весь полотно фарбою, не забуваючи про торці і не залишаючи білих просвітів, але й не накладаємо шар дуже товстим, т.к потім зможемо зіткнутися з труднощами на наступних етапах, Залишаємо картину на 10-15 хвилин, фарба повинна добре висохнути.
Приділяємо особливу увагу акуратності прокладання фону і півтіні.
Для виготовлення портрета нам потрібно два трафарету. А саме світло і тінь. Півтінь у нас вже прокладена фоном і вирізати ще один трафарет не має ніякого сенсу. На роздрукованому трафареті, ми маємо 3 кольори: білий, сірий і чорний. Це не дозволить нам помилитися. Т.к вони будуть відповідати нашим квітам на картині. Насамперед ми повинні вирізати білий (світло) потім тінь (чорний)
Поки ми не приступили до накладання світла, потрібно повернутися до нашого полотну і заклеїти торці картини. Використовуємо для цього малярний скорчившись, ширина якого 20мм. Це потрібно для того, щоб при накладенні фарби, ми не зайшли за краї, що дуже сильно вплине на візуальне сприйняття готової роботи. Тепер ми можемо приступити до установки трафарету, використовуючи грузки різного розміру і форми, адже нам прийдеться встановлювати їх поверх самих невеликих ділянок паперу, рівномірно розподіляючи їх по всьому трафаретом
Переходимо до світла
На цьому етапі ми починаємо профарбовувати вирізані ділянки трафарету – білим кольором. Балон з фарбою потрібно тримати перпендикулярно планшету, на відстані 20-30 см. Якщо зменшити цю відстань, можна отримати дуже товстий шар аерозолі, а якщо тримати балон під нахилом – розпорошення фарби, за межами вирізаного трафарету, а в слідстві – нерівності на картині і розпилення під трафаретом або розтікання фарби, що неприпустимо при використанні аерозольних акрилових фарб. Ці ж слідства, можуть статися, якщо ви погано встановіть грузки поверх трафарету. Тому постарайтеся виконати всі дії, зазначені в попередньому пункті. Не потрібно використовувати Кепи з широким розпиленням, такі підійдуть більше для фону. Тут потрібна більш акуратна робота.
Слідкуйте за нахилом вашого балона і відстанню до планшета, за Грузьке на трафареті і не забувайте періодично трясти балон, не забуваючи, що малюємо ми саме аерозольними фарбами.