Головна Цікаво Характеристики педікюрного крісла

Характеристики педікюрного крісла

717

Крісла для педикюру від нашої фірми поєднують в собі прекрасне оформлення і величезний функціонал. Величезний асортимент колористичних рішень, ефективність роботи та розмірів дає можливість ставити їх в об’єктах з будь-яким внутрішнім простором і квадратурою.

На нашій сторінці UkrStil є такі різновиди товарів:

· З повітряними настройками;

· З електронастраіваніем;

· СПА-педикюру.

Крісла педикюрні гарантують зручність для відвідувача і фахівця. Настроювання кута нахилу спинки, висоти пристрою, ножної частини та інших характеристик на педикюрном кріслі дає можливість зробити це оснащення комфортабельним для всіх відвідувачів.

Педикюрное сидіння з пневматичною налаштуванням – просте і вигідне рішення в економ варіанті. Налаштування даного агрегату по висоті можлива за умови, якщо відвідувач прівстанет. Щоб підняти або опустити крісло, потрібно натиснути на необхідний важіль. Підставою є пятилучье на стопах або колесах.

Для оббивки використовується професійний шкірозамінник з такими властивостями:

· Зносостійкість;

· М’яка текстура;

· Привабливий зовнішній вигляд;

· Простий догляд і очищення від бруду.

Педикюрное сидіння з пневматичною налаштуванням по висоті в залежності від підходящої комплектації може мати дві або три настроюються відсіку і ізольовані або поєднані відсіки для нижніх кінцівок. Такі функції дають можливість з максимальною точність налаштувати оснащення під індивідуальні особливості відвідувача.

Конструкція з електронастройкой – модернізований агрегат. Його родзинкою є регулювання вищезгаданих характеристик і висоти підлокітників за допомогою електричних моторів. Завдяки цьому меблевий гарнітур гарантує відвідувачеві комфортабельність, а фахівця – зручність при виконанні роботи.

Родзинка професійного меблевого гарнітура для СПА-педикюру – наявність ванночки з гідро і аеро масажем, яку заповнюють особливими речовинами (морські мінерали і фруктові кислоти). З їх допомогою здійснюють розпарювання, зволоження і омолодження шкіри нижніх кінцівок. Конструкція оснащується масажними форсунками. Процедура ніжна і приємна для відвідувача.

При придбанні педікюрного оснащення надаються дозвільна документація. Крісла для педикюру, придбати які ви зможете в будь-яку хвилину у фірми, будуть ефективними інструментами зростання вашого бізнесу.