Головна Цікаво Книга – найкращий подарунок: як оформити сюрприз з книжкового магазину

Книга – найкращий подарунок: як оформити сюрприз з книжкового магазину

1100

Давним давно вчені ділилися книгами, вони не були предметом купівлі-продажу. Так і виникла традиція дарувати книжки. Зараз фраза «книга — найкращий подарунок» відходить у минуле. Але багато людей все ж таки заходять у книжковий магазин, щоб порадувати рідних та коханих літературними цікавинками.

Переваги подарунка з книжкового магазину

Сьогоднішній ритм життя на жаль не залишає людям вдосталь часу на відпочинок за цікавою книгою. Любителі читання часто віддають перевагу книжкам у телефоні, на планшеті чи  електронній книзі. Проте всі ці варіанти не можуть стати повноцінною заміною друкованим примірникам. Адже вони не мають неповторного запаху друкованого паперу та не шурхотять сторінками.

А книга справді може бути найкращим подарунком, адже:

  • книжку можна обрати абсолютно для кожного – для різного віку, соціального статусу, інтересів тощо;
  • книга – відносно бюджетний подарунок, проте дуже приємний, атмосферний, здатний принести радість та приємне здивування;
  • сучасні видавництва пропонують книги навіть для тих, хто не дуже любить читати – з мінімумом тексту та безліччю корисної інформації;
  • книги є довговічними, вони не потребують особливого догляду;
  • книги дарують настрій, змушують задуматися, вчать та дають поради. .

Книги кулінарії чи романи у букбоксі

У перекладі з англійської “букбокс” – це “книжкова коробка”. Багато ресурсів в інтернеті сьогодні пропонують подібні подарунки. Щоправда, вони «готують» їх по-різному.

У деяких інтернет-магазинах букбоксами називаються добірки книг, пов’язаних якоюсь загальною тематикою та оригінально упакованих. Другий варіант – подарунок включає книгу та кілька тематичних подарунків. А третій, найцікавіший, – це книга з сюрпризами, які слід відкривати в процесі читання і які якось пов’язані з сюжетом твору. Такий букбокс допоможе дорослому відчути себе дитиною, а дитині – зацікавитись читанням та полюбити її. Коштують готові букбокси недешево, проте приготувати такий подарунок самостійно може кожен. Для цього треба насамперед визначитися з книгою: вона має бути як мінімум цікавою. Це може бути детектив чи навіть книги з  кулінарії.

Отже, ми беремо книгу, приготовлену в подарунок, і читаємо її. Нам потрібно вигадати, які невеликі сюрпризи можна додати до подарунка.

Наприклад, головний герой у процесі читання гризе шоколадне печиво. Чудово! Записуємо в блокнот «Печиво» та номер сторінки. Ось головний герой розмірковує, плаваючи у басейні. Як варіант для сюрпризу – шапочка для басейну. Тут у поле зору детектива потрапляють рукавички… Можливо, пара рукавичок чи рукавичок теж потішать того, кому призначено подарунок?

Коли список складено, можна вибрати з нього найцікавіші варіанти, а потім купити ці подарунки-сюрпризи, запакувати, пронумерувати та наклеїти на сторінки паперові стікери з надписом “Відкрий подарунок”. І власник букбоксу шукає подарунок із номером тієї сторінки, де він зупинився.