Головна Цікаво Компанія ТМ WORCRAFT пропонує великий асортимент акумуляторних інструментів

Компанія ТМ WORCRAFT пропонує великий асортимент акумуляторних інструментів

227

Вони працюють на одній платформі батареї. Унікальність лінійки полягає в використанні єдиної акумуляторної батареї

Її можна застосовувати для понад півсотні інструментів. Консультанти допоможуть вибрати необхідний інструмент. Товар доставляють по всіх регіонах України компанією Нова Пошта

Акумуляторний інструмент: особливості та переваги

У роботі з мережевими інструментами людина стикається з низкою виробничих питань. Акумуляторний інструмент допомагає вирішити їх. Серед переваг важливо виділити:

  • Економія бюджету. Застосування однієї акумуляторної батареї для всіх інструментів продовжує її термін експлуатації. Збільшуючи частоту використання батареї, виходить продовжувати її термін придатності.
  • Немає обмежень радіусу дії. Інструмент працює від акумулятора, немає мережевого шнура, тобто радіус дії необмежений. Особливо цінна функція в приміщеннях, де ще не прокладено комунікації, наприклад, в новобудовах, де не підведена електрика. Працювати без ризику можна в місцях з високою вологістю.
  • Безпека працівника. Ризик отримання травми від удару струмом зводиться до нуля. Мережеві інструменти працюють від мережі з напругою в 220В, а акумуляторний від напруги в 40В, що робить його безпечним для користувача.

Торцювальні пили: кому стане в нагоді інструмент

Магазин ТМ WORCRAFT реалізує торцювальні пили worcraft.com.ua. Устаткування дозволяє максимально точно розпилювати різні матеріали: дерево, паркет, профілі, труби. Рез можливий під різними кутами, а також вертикально обробляти матеріал. До основних переваг пили відносять те, що з її допомогою можна виконати ідеально точний розріз, незалежно від оброблюваного матеріалу. Працювати з обладнанням просто, немає необхідності проходити додаткове навчання. Пристрій має високу потужність, диск виконує більше 3,5 тис. Обертів на хвилину. Завдяки оснащенню затискними пристроями термін роботи зменшується в два рази.

Серед мінусів торцювальних плит то, що вони небезпечні. При недотриманні техніки безпеки можна серйозно поранитися. Варто вибирати інструмент з захисним каркасом. Отримати консультацію щодо вибору пили торцювання можна за контактними номерами телефонів.