Головна Цікаво Кращі гідромотори в Україні

Кращі гідромотори в Україні

602

Гідравлічне обладнання та системи активно використовуються в усіх галузях народного господарства України. Одним з ключових складових їх є гідравлічний мотор, який відповідає за перетворення одного виду енергії в інший. Виробники пропонують величезний асортимент агрегатів, серед яких легко вибрати оптимальну модель під свої потреби. Робити це бажано разом з фахівцем, який добре розбирається в даній сфері.

Особливості та переваги гідромоторів

Гідромотори представляють собою силові агрегати, що працюють з рідинним носієм, який перекачується усередині замкнутого контуру. Від інших різновидів гідромашини відрізняються численними перевагами, серед яких значиться наступне:

  • величезне число циклів запуску і зупинки;
  • висока швидкість дії;
  • легке управління і застосування в роботі;
  • легка вага і невеликі розміри;
  • широкий діапазон регулювання частоти обертів.

Відносними недоліками двигунів гідравлічних є не дуже високий ККД, нагрів носія і його витоку при високому тиску, чутливість до якості і чистоті рідини, пожежонебезпека і невеликий радіус дії.

Найпоширеніші моделі гідравлічних моторів

На українському ринку продаються різні моделі гидромоторов, які можуть бути як об’ємного, так і динамічного типу. До першого належать машини, які в процесі роботи змінюють місткість функціональних камер. Агрегати динамічні сконструйовані так, що їх робоча порожнину є проточною, тобто постійно повідомленої з виходом і входом. Більшого поширення набули об’ємні моделі, які відрізняються компактними габаритами, малою вагою, високою продуктивністю і низькою собівартістю.

Об’ємні гідромотори можуть мати різне виконання і витискувачі різних типів. Найчастіше використовуються агрегати, функціональними елементами яких є:

  • шестерні, одна з яких є провідною, а друга відомою; вони зачеплені між собою, а робоче середовище проходить між їх западинами і зубцями;
  • плунжери, які можуть розташовуватися як радіально, так і аксіально;
  • поршні, які розміщуються вздовж осі або радіусу;
  • пластини, які в процесі роботи притискаються спеціальним механізмом.

Кожна різновид гидродвигателя має свої особливості застосування, що необхідно враховувати при підборі ідеальної моделі. Незалежно від специфіки моделі основними параметрами будь-якого гідромотора є питома подача (робочий об’єм), крутний момент, тиск і частота обертання.

Кращий гідромотор – який він?

Не можна однозначно відповісти, який гідравлічний мотор буде кращим, так як він підбирається з урахуванням умов роботи, особливостей несе транспорту, призначення і т.д. Але ось визначити, який агрегат гідний вашої уваги – це просто. Отже, не можна помилитися, якщо:

гідромотор є новим і оригінальним, що підтверджується відповідними документами;
обладнання випущено надійної фірмою з незаплямованою репутацією;
агрегат має гарантію і якісне обслуговування на сертифікованій СТО;
гідромашина продається компанією, що працює в даній сфері не перший рік, в ідеалі – є дилером багатьох виробників;
двигун адаптований під кліматичні умови регіону, в якому буде експлуатуватися;
пристрій має адекватну вартість – не дуже низьку, але і не надмірно високу.

Найкращі і доступні за вартістю гідравлічні мотори в Україні пропонує компанія «Гідромаркет». Весь товар пропонується з оперативною доставкою в будь-який регіон країни і за кордон, а вибрати найбільш підходящу модель завжди допоможуть консультанти інтернет-магазину.