Головна Цікаво Купити якісний флексітанк в Україні за вигідною ціною!

Купити якісний флексітанк в Україні за вигідною ціною!

1357

Флексітанк – міцний вкладиш на основі декількох шарів поліетилену. Він розміщується в контейнер і дозволяє транспортувати наливні вантажі, а головний плюс – максимальне використання об’єму

Основні параметри судини допомагають перевозити харчова сировина, і навіть небезпечні рідкі матеріали.

Купити флексітанк в Україні можна в компанії «Авентро». Продукція створюється безшовним методом. Зовнішня частина тканинна, на основі поліпропілену і арамідові ниток. Внутрішній об’єм зроблений з 2-5 шарів харчового поліетилену. У конструкції є клапани для спуску надлишкового повітря і інших дій.

В Україні такі товари використовуються не дуже давно, але методика допомагає зручно і економно перевозити масло, вино і інші продукти. Використовуючи флексітанк, вартість перевезень істотно скорочується. Ми готові надавати кращі ціни і супровід клієнтів. Продаж можливо по всій території країни.

Крім реалізації клієнт може замовити швидку і надійну установку в 20-футові контейнери, оскільки для такої продукції потрібні знання і досвід. У самому контейнері не повинно бути пошкоджень або нерівностей, а його стінки додатково зашиваються гофрованим картоном, що дає додаткову надійність під час транспортування. Після цього монтажна робота полягає в установці конструкції для забезпечення жорсткості, в яку і буде розміщений флексітанк.

Реалізація та монтаж – перший етап нашої роботи. Компанія готова надати послуги з доставки та обслуговування.

Вперше флекситанки почали рекламувати в 1959 році. Однак вони тоді виступали у вигляді баків з високою еластичністю, які допомагали переводити рідке сировину. Їх створили в Британії, а самі перевізники говорили, що всередину можна наливати будь склади.

Такий товар можна застосовувати не тільки для перевезення масла або вина, а й експлуатувати пожежними, щоб гасити лісові пожежі. За рахунок судини вода підвозиться в будь-яке місце, а рукав підключають прямо до механізму для навантаження і вивантаження.

Раніше флекситанки були дорогими, але виробники говорили, що їх можна використовувати багато разів. Такий тип товарів виявився не найбільш ходовим, тому сучасні конструкції одноразові. Частина з них екологічні, тому їх можна утилізувати без шкоди для природи.

Наша компанія пропонує вироби від виробника за вигідною ціною з гарантією. Флекситанки сертифіковані, мають 5 шарами і допомагають перевозити будь-які рідини по морю або річках. Клієнти отримують всі документи, що дозволяють виконувати міжнародні перевезення.