Головна Цікаво Купити освіжувач повітря

Купити освіжувач повітря

1208

Одне з найсильніших почуттів сприйняття оточуючого нас світу є нюх – відчуття запахів. Тільки уявіть, наскільки повноцінною і незвичній буде наше життя, якщо з неї прибрати всі аромати. Саме тому великою популярністю сьогодні користуються освіжувачі повітря. Різноманітність запахів і виробників призвело до того, що в супермаркету та інших торгових точках можна спостерігати цілі ряди засобів, освіжаючих наше повітря.

Сьогодні в нашій статті ми поговоримо про те які бувають освіжувачі повітря, на що орієнтуватися при їх виборі і де їх можна купити в досить великому асортименті.

Освіжувачі повітря: якими вони бувають?

Як ми вже згадували вище, на сьогоднішній момент різноманітності освіжувачів повітря може позаздрити будь-яка лінійка продукції. Тільки погляньте, які види освіжувачів існують сьогодні:

  • Аерозольний освіжувач повітря (спрей) – найчастіше мають фруктовий і квітковий запах. Відрізняються тим, що час розпилення і кількість витрачається аерозолю регулюється вручну.
  • Аромакрісталл – новинка на ринку. Виглядає як кристал з отвором для гелевого кульки, який розпилює запах по всьому приміщенню, поки не висохне. Відзначимо, що вартість такого аромакрісталла поки що досить висока.
  • Автоматичний освіжувач – складається з невеликого балончика і акумуляторного пристрою, яке розпорошує запахи автоматично. Відрізняється такий вид освіжувачів тим, що тут можна відрегулювати потрібну
  • частоту розпилення. Досить зручно для тих, хто не хоче кожен раз вручну розприскувати спрей.
  • Освіжувач-дифузор – виготовляються вони в двох варіантах ароматичних паличок. перший – це проста паличка, яка після підпалювання тліє і видає приємний запах. Другий варіант – ємність з ароматичною олією і набором паличок, які після занурення в масло починають випаровувати приємні запахи.

Як вибрати освіжувач повітря?

Насправді тут все досить індивідуально. Є вже загальноприйняті бренди освіжувачів, які ми знаємо, тому й намагаємося купувати їхню продукцію, але не завжди це працює.

Ключовим, на наш погляд, є вибір правильного аромату. Мається на увазі, щоб він був не дуже різким, насиченим, оскільки існує ризик отримання головних болів при розпилюванні екзотичних ароматів. Найкраще для приміщень підходить стандартний запах свіжості, який не може бути дратівливим і навряд чи викличе у вас якийсь дискомфорт.

Де придбати освіжувач повітря?

Нашим вибором в покупці аерозолів є фабрика-склад “Сімі”. Тут представлений великий асортимент освіжувачів повітря за оптимальною ціною.

Тому якщо ви задумалися про покупку освіжувача повітря, то вам обов’язково варто відвідати їх сайт.