Головна Цікаво Курси англійської мови онлайн

Курси англійської мови онлайн

94
Learn English

Досягти висот в сучасному житті без знання англійської практично неможливо. Тому кожен, хто хоче розвиватися, подорожувати, знайти хорошу роботу, вчить мову. Самостійно вивчити мову практично неможливо, адже часто це складно і незрозуміло. Набагато швидше можна вивчити англійську мову з викладачем, який допоможе і пояснить весь матеріал. Кращим варіантом сьогодні можуть стати індивідуальні заняття англійською з Friendsclub.online.

У чому ж особливість Friendsclub.online?

Friendsclub.online – унікальна школа, яка проводить всі заняття онлайн. Це новий метод вивчення мови, який усуває всі негативні моменти. Вам більше не потрібно витрачати години часу на дорогу до закладу, не потрібно збиратися, мерзнути в холодну погоду і витрачати гроші на транспорт. Вам потрібен лише комп’ютер і доступ до Інтернету. Викладач проведе індивідуальне заняття онлайн в спеціальній програмі.

Переваги навчання онлайн:

  • Економія часу;
  • Ціна нижче, ніж в звичайних школах;
  • Особистий кабінет з усіма матеріалами і досягненнями;
  • Нагороди в процесі навчання;
  • Ніяких покупок книг.

Як проходить заняття онлайн?

Заняття займає повноцінних 50 хвилин. Це індивідуальне заняття з кожним учнем окремо. Викладач проводить його по Скайпу в зручний для Вас час. Графік занять можна погоджувати індивідуально, залежно від Ваших можливостей. Якщо у Вас не виходить пройти навчання на вказану годину, його завжди можна перенести. Весь матеріал для навчання буде доступний для Вас в особистому кабінеті. Вам більше не потрібно купувати дорогі книги і зошити і витрачати на це гроші. Весь матеріал буде зберігатися і після закінчення курсу. Після кожного заняття викладач задає домашнє завдання. Його можна виконувати як з комп’ютера, так і зі смартфона. Школа Friendsclub.online розробила ще й мобільний додаток для зручного користування. Таким чином, англійський можна вивчати з будь-якого місця, де є Інтернет. Такий процес навчання захоплює набагато більше, ніж звичайна школа. Тут Вас будуть мотивувати щодня і щохвилини. Досягнувши перших результатів, Вам захочеться рухатися все далі і далі.

Ціни на мовні курси Friendsclub.online

Ціни в школі Friendsclub.online набагато нижче, ніж в інших. І це неспроста, адже школа економить гроші на оренді приміщень і друкованих виданнях. Така система дозволить кожному надати можливість вивчати мову за доступною ціною, адже учень платити тільки за знання, а не за аудиторії.