Головна Цікаво Ламінат: переваги сучасного підлогового покриття 

Ламінат: переваги сучасного підлогового покриття 

756

Традиційним засобом для покриття підлоги вважається деревина. Та завдяки сучасним технологічним рішенням з’явився новий міцний матеріал, який нічим не поступається паркету чи дошкам, — ламінат купити покриття варто для встановлення у приватних будинках та квартирах.

Особливості та переваги матеріалу

На зміну натуральному паркету прийшов практичний та набагато дешевший ламінат. Матеріал складається з декількох шарів. Для виготовлення кожного з них використовують різні матеріали. Таке поєднання робить покриття пластичним, міцним, довговічним. Нижній шар виробляють з крафт-картону, просоченого штучною смолою. Компоненти надають ламінату вологостійкості, жорсткості.

Наступний шар, який є основою плити, виготовляють із ДВП. Матеріал виконує функцію звуко- та теплоізоляції. Саме середній шар має замки для з’єднання пластин ламінату. Верхній шар виконує декоративну функцію та відповідає за зносостійкість покриття. Серед лінійки ламінату є різноманітні варіації верхнього шару. Від його властивостей залежить ціна покриття.

Ламінат має чимало переваг, окрім доступної ціни. Власники приміщень оцінили його сильні сторони, порівняно з іншими типами підлоги:

  • відсутність токсичних елементів у складі;
  • можливість підібрати покриття для різного бюджету;
  • широкий вибір матеріалу за дизайном, кольоровою гаммою, фактурою;
  • тривалий термін використання;
  • можливість замінити пошкоджені елементи без потреби змінювати все покриття;
  • стійкість до подряпин, механічних пошкоджень;
  • простота догляду.

На що звернути увагу при виборі ламінату

Щоб правильно підібрати ламінат до різного типу приміщення потрібно звертати увагу на клас міцності. Показник вказують на маркуванні матеріалу. Таким чином просто вибрати покриття, яке краще підходитиме для житлового чи офісного приміщення.

Варто звертати уваги і на інші характеристики ламінату:

  • Навантаження. Від цього показника залежить міцність матеріалу.
  • Вплив вологості на покриття. Для приміщень з підвищеним рівнем вологості потрібно вибирати відповідний матеріал.
  • Співвідношення класу міцності верхнього та нижнього шару матеріалу. Є покриття, яке має нижній міцний шар в поєднанні з неміцним верхнім шаром.

Консультанти магазину leoceramika.com допоможуть підібрати ламінат для різноманітних поверхонь. Оплата можлива на банківську карту та готівкою при отриманні замовлення. Доставку здійснює компанія Нова Пошта.