Головна Цікаво Лотки для кішок і котів – як вибрати

Лотки для кішок і котів – як вибрати

1353

Важливий аспект створення комфортних умов для вихованця – облаштування туалету. Правильний вибір такого аксесуара забезпечить чистоту в квартирі і привчить пухнастиків ходити в туалет в одному місці.

Різновиди лотків

Піддони відкритого типу – найпростіші. Вони являють собою пластикові вироби прямокутної, овальної або трикутної форми і можуть бути доповнені гратами і бортиками.

Представлена ​​велика різноманітність таких конструкцій:

  • Традиційні лотки. Припускають обов’язкове використання наповнювача. Такі моделі підійдуть для малюків, які тільки освоюють це пристосування. Наприклад, туалет Trixie виробництва Німеччини.
  • Конструкції з високим знімним бортом. Вони важче і більш стійкі. Компактний туалет щільно притискає гігієнічний пакет і допоможе зберегти ідеальну чистоту навколо лотка. Підійде для старших кошенят або невеликий дорослої кішки. Наприклад, Trixie Delio з розмірами 20х35х48 см.
  • Моделі з пластиковою гратами-обмежувачем на дні. Завдяки знімній сітці може використовуватися без наповнювача або з мінімальним його кількістю. Конструкція туалету дозволяє зберегти лапки кішки в чистоті, але вимагає частого прибирання. Вдалим прикладом такого рішення може служити італійська модель Furba 39х59х22 см виробництва Stefanplast.

Всі вироби відкритого типу потребують прогумованому килимку.

Лотки закритого типу зовні більш естетичні і відрізняються непоганою здатністю стримувати неприємні запахи. Підходять для сором’язливих і полохливих мурлик. Конструктивно вироби складаються з піддону середніх або великих розмірів з високими бортиками. Зверху є об’ємна кришка, яка закриває будиночок. Вихованець самостійно входить в туалет, відкривши двері лапою. Яскравим представником цього типу є модель Moderna МЕГАКОМФІ КЕТ.

Прогрес не стоїть на місці і сьогодні виробники пропонують «розумні» біотуалети. У цю групу входять самоочищаються лотки автоматичного типу (PetSafe ScoopFree) і з вбудованою фільтрацією (Hagen Catit SmartSift). Вони підходять для маленьких котиків і дорослих особин.

У нашому зоомагазині «Бегемот» представлена ​​велика кількість моделей, які відрізняються функціональністю, розмірами, дизайном і ціною. Вибираючи лоток, керуйтеся не тільки якістю виробу, але також враховуйте характер вихованця, його звички і уподобання.