Головна Цікаво На що звертати увагу при виборі змішувача

На що звертати увагу при виборі змішувача

778

Кількість подачі води та комфорт користування краном залежить від вибору змішувача. Ця важлива складова умивальника представлена в широкій варіації моделей

В каталозі широкий асортимент товарів у різних цінових категоріях. В наявності продукція від українських та закордонних виробників. Доставка здійснюється по всій території країни компанією Нова Пошта.

Серед змішувачів для води найпоширенішими типами є високі та укророчені крани. Найчастіше високі змішувачі для вмивальника встановлюють тоді, коли раковину використовують не лише для вмивання, а й, наприклад, для прання речей. Таким чином вдається зекономити корисну площу ванної кімнати. Також високі змішувачі встановлюють на кухнях. Це дозволяє підставляти під кран об’ємний посуд, наприклад, відра.

Представлені в магазині товари можна поділити на такі типи:

  • Двовентильний змішувач. Це класичний варіант, який має два крани, що відкривають доступ до гарячої та холодної води.
  • Одновентильний. Потік та температура води регулюється за допомогою однієї ручки. Повертання відбувається за принципом вправо/вліво, вгору/вниз. Це практичні та прості у використанні пристрої, підходять для встановлення у ванній кімнаті.
  • Змішувачі з термостатом. На спеціальній панелі розміщені кнопки, за допомогою яких можна задавати необхідні параметри температури та струменя води. Ці дані зберігаються, і їх не потрібно вносити щоразу.
  • Безконтактні змішувачі. Такі прилади реагують на рух. Не потрібно натискати на змішувач, достатньо провести під ним долонею, і потече вода. Зручно та гігієнічно.

Для виготовлення якісної сантехніки використовують кераміку, пластмасу, металеві сплави. Найдовше служать моделі, зроблені з латуні та бронзи. В якості поверхні виробів використовують нікель, хром, емаль. Така обробка додає вишуканого вигляду та захищає змішувачі від корозії.

Білий змішувач для умивальника

На такий змішувач магазин O&L дає гарантію на п’ять років. Він монтується на один отвір. Для виготовлення моделі використано харчову нержавіючу сталь, яку покривають білою фарбою. Отримати консультацію стосовно вибору сантехніки можна за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.