Головна Цікаво Напитки преміум класу: чи варто купувати дорогу продукцію

Напитки преміум класу: чи варто купувати дорогу продукцію

312

Без алкогольних напоїв важко уявити будь-які святкування. Помірне вживання якісної продукції не шкодить здоров’ю людини. Отримати справжню насолоду можна від елітного алкоголю, який виробляють за особливими технологіями.

Чому варто перейти на вживання елітних напоїв

Щороку статистика про отруєння неякісним алкоголем (і смертей) жахає. Необов’язково зловживати напоями, щоби постраждати від сурогатної продукції. Величезна кількість підробок щороку потрапляє на ринок. Перевірки не захищають продуктові магазини від фальсифікату. Убезпечити себе від підробок просто: необхідно купувати алкоголь у надійній торговій точці.

Магазин TetraShop спеціалізується винятково на продажу елітного алкоголю. Філософія компанії полягає в тому, щоб показати кожному клієнту різницю між якісними напоями та дешевим спиртним, навчити красиво вживати дорогий напій. Купуючи елітні напої, люди вкладають у своє здоров’я. Тому компанія робить все для того, щоб пропонувати доступну вартість продукції.

Як виробляють елітний алкоголь

Технологія виробництва дорогих напоїв майже відрізняється від виготовлення дешевших. Важливе значення має сировина. На якість (і ціна) впливає термін витримки напою. Усі пам’ятають, що цінність коньяку багато в чому становлять роки витримки. На смакові якості напоїв впливає зберігання у відповідній дерев’яній тарі. Найчастіше коньяки, горілку вистоюють у дерев’яних бочках.

Міцний алкоголь п’ють розбавленим. Магазини елітного спиртного включають до асортименту:

  • Горілку міцністю 40-50%. Окрім традиційного чистого смаку, виробники пропонують напій із фруктовими нотками.
  • Коньяк поєднує міцність і м’якість одночасно. Виробники випускають кілька видів коньяку.
  • Ром: напій може бути світлим та темним, використовують для вживання у чистому вигляді та створенні коктейлів.
  • Бренді: виробляють із яблучного або виноградного соку методом перегону.
  • Віскі: світлий чи темний напій вистоюють у дубових бочках.
  • Лікери: для приготування використовують ягоди, фрукти; алкоголь виходить ароматним, м’яким, солодким.

Щоб купити елітні сорти напоїв, достатньо оформити замовлення на сайті. Доставка здійснюється по регіонах країни, можливий післяплата.