Головна Цікаво Навколо світу з компанією Хіт Тревел

Навколо світу з компанією Хіт Тревел

172

Хто сказав, що найкращий час для подорожей лише влітку? Справжньому мандрівникові відкритий увесь світ всюди і завжди. А от про безпеку та комфорт туриста подбає компанія Хіт Тревел https://hittravel.com.ua. Команда професіоналів підбере тур для закоханих, родин з дітьми, компаній друзів, співробітників. Туристична агенція співпрацює з найкращими готелями у всіх куточках світу. Тому не варто зволікати — мерщій заходьте на сайт та обирайте свою незабутню мандрівку!

Куди поїхати, скільки це коштує, та як підібрати тур

Підібрати тур можна на сайті компанії. Для відвідин доступні більш ніж 50 країн. Щоб менеджери знайшли оптимальний варіант, варто заповнити онлайн заявку. Також можна зателефонувати за контактними номерами телефонів. Орієнтовну ціну за путівку просто дізнатися завдяки фільтрам. Потрібно ввести назву країни, курорту та готелю, вказати місце вильоту, тривалість туру та кількість людей.

Також на головній сторінці розміщуються актуальні дані про гарячі пропозиції, завдяки деталізованому опису можна зрозуміти, чи буде відпочинок відповідати певним очікуванням та спланувати відпустку. Агенти компанії двічі на рік проводять моніторинг готелів, тому знають про нюанси їхньої роботи все. Участь у семінарах, тренінгах та курсах з підвищення кваліфікації допомагають менеджерам удосконалюватися та виконувати свою роботу на найвищому рівні.

Компанія надає клієнтами підтверджуючі документи про оплату. Розрахуватися можна у офісі та онлайн. Передбачено внесення авансу для бронювання туру, повна оплата відбувається незадовго до вильоту. Турагенти на зв’язку у режимі 24/7. Тобто при виникненні будь-яких форс-мажорних ситуацій клієнти компанії отримають підтримку та професійну допомогу.

Круїзні тури з Хіт Тревел

У світі давно популярний такий вид відпочинку як круїз. Туристи перебувають на сучасному лайнері, де є абсолютно все для комфортного життя, відвідують екзотичні країни, розважаються під час подорожі. Завдяки компанії Хіт Тревел і українці можуть придбати тур на морський чи океанічний круїз. Переваги такого відпочинку:

  • Поєднання морського та екзотичного релаксу.
  • Можливість відвідати кілька країн за одну відпустку.
  • Цікаве та корисне дозвілля на кораблі.
  • Можливість спробувати кардинально новий вид подорожей.

Тим, хто бажає залишатися ближче додому, варто розглянути пропозиції круїзів Середземним морем. Це можливість зануритися в культуру різних країн, посмакувати автентичними стравами з морепродуктів, відвідати колоритні локації. Навіть міні-круїзи дозволять відчути безліч нових незвіданих вражень.