Головна Цікаво Найкращі сорти томатів від магазину «Професійне насіння»

Найкращі сорти томатів від магазину «Професійне насіння»

1398

Томати справедливо можна назвати найпопулярнішими овочами у світі. Їх використовують у різноманітних кухнях. Вважається, що родиною овочів стала Південна Америка. Завдяки селекції вирощувати помідори можна у нашому кліматі. Інтернет-магазин «Професійне насіння» https://semena.in.ua/semena-tomatov/ пропонує чимало видів томатів, які даватимуть високі врожаї у помірному кліматі.

За якими критеріями варто обирати насіння помідорів

Всього у світі налічується понад дві тисячі сортів помідорів. Крім традиційних червоних, відомі жовті та навіть чорні томати. Овочі смачні та особливо корисні у свіжому вигляді. Без томатної пасти неможливо уявити приготування пасти, піци, голубців чи борщу. Саме тому вирощування томатів стає доволі прибутковою справою.

Помідори вирощують фермерські господарства, власники дачних ділянок та приватних садиб. Щоб правильно підібрати насіння, потрібно зважити на такі фактори:

  • Регіон вирощування. Деяке насіння любить вологий ґрунт, деяке — більш сухий з вмістом піску.
  • Окремі види насіння підходять до вирощування лише у теплицях.
  • Гібриди більш стійкі до складних кліматичних умов, тому їх краще обирати для вирощування на продаж. Сорти купують для посадки на невеликих ділянках.
  • Розмір рослини. Урожай на високорослих томатах достигає доволі значний, вони довго плодоносять. Низькорослі сорти не потребують підв’язування, дозрівають швидко.

Рослина доволі теплолюбна. Щоб добре прижитися на ділянці, потрібно висаджувати насіння в розсаду. Потрібно приблизно місяць, щоб розсада стала стійкою і добре прижилася у землі. У південних регіонах країни окремі види насіння можна висівати одразу.

Найпопулярніші сорти та гібриди для вирощування в теплицях та відкритому ґрунті

Залежно від умов вирощування знадобляться різні сорти насіння помідорів. Для висаджування у відкритому ґрунті найкраще підходять сорти:

  • «Оранж»: яскраві оранжеві плоди, які дозрівають у середині літа.
  • «Тарасенко 2»: високорослі кущі з крупними подовгастими плодами, стиглі томати піддаються транспортуванню на довгі відстані.
  • «Санька»: ранній сорт помідорів, які підходять для консервування.
  • «Фобкат F1»: невисокі кущі плодоносять томатами середнього розміру, рослина стійка до спеки.

Для теплиць найкраще купувати «Пінк Клер F1» (великі м’ясисті плоди), «Пінк Буш F1» (швидко дозрівають), «Ханні Мун F1» (рожеві томати). Купувати насіння у профільному магазині вигідно, адже покупці отримують якісне насіння з високою гарантією проростання. Доставка замовлень здійснюється територією країни.