Головна Цікаво Найпопулярніші покриття для підлоги

Найпопулярніші покриття для підлоги

226

Кілька десятиліть тому важко було уявити, що в якості покриття для підлоги можуть використовувати якийсь матеріал, крім дерева чи лінолеуму

Хоча вони досі користуються попитом, на ринку з’явилися інші покриття, які нічим не поступаються дорогому паркету чи дошці. Інтернет-магазин Смарагд Буд пропонує широкий вибір підлогового покриття для житлових та комерційних приміщень. Ознайомитися з характеристиками продукції можна в каталозі smaragd-bud.com.ua. Менеджери допоможуть визначитися з типом матеріалу та розкажуть, як отримати персональну знижку на продукцію.

Найпопулярніші типи покриття для підлоги, які встановлюють у житлових та комерційних приміщеннях:

  • Лінолеум. Це синтетичний матеріал, який випускають в рулонах. Він стійкий до вологи, утворення грибків, гнилі, не боїться згинання, вирізняється підвищеною міцністю і довгим терміном експлуатації. Дорогий лінолеум повторює малюнок натурального дерева, часом його складно відрізнити від паркету чи дошки.
  • Ковролін. Для виготовлення використовують натуральні та штучні волокна. Матеріал може мати один або кілька шарів. Від їхньої кількості залежить товщина і стійкість покриття до стирання. Ковролін використовують для музеїв, театрів, комерційних приміщень, де за день проходить велика кількість людей. Також його встеляють в приватних будинках і на дачах.
  • Паркет. Це покриття з натуральної дошки. Виготовляється з дуба та інших міцних порід дерева. Якщо за ним правильно доглядати, термін експлуатації вимірюється десятиліттями, часом може досягати ста років. Необхідно підтримувати зовнішній вигляд паркету шліфуванням раз на кілька років та щорічною обробкою лаком.
  • Вініл. Це штучний матеріал, його виготовляють з ПВХ, скріпленого за допомогою клею. Вініл імітує візерунок натуральних каменів, паркету, дерев’яної дошки, мармуру.

За якими критеріями вибирають підлогове покриття

При виборі підлогового покриття варто враховувати тип приміщення, для якого воно призначене. Для кухонь і ванних кімнат, де спостерігається високий рівень вологи, підходять покриття, стійкі до потрапляння води. Для спальних, гостьових кімнат, коридорів використовують покриття, розраховані на потрапляння невеликої кількості вологи.

Варто надавати перевагу натуральним матеріалам: дереву, кахлям, ковроліну з бавовни чи льону, дерев’яним дошкам. Покриття, що має в складі штучні домішки, може виділяти в повітря небезпечні речовини. За підлогою з натуральних матеріалів просто доглядати.

Підлогове покриття з ламінату гармонійно виглядає з будь-якими дизайнерськими рішеннями. Це екологічний, теплий, довговічний та недорогий матеріал.