Головна Цікаво Німецький розробник «Merkur Gaming» виходить на гральний ринок України

Німецький розробник «Merkur Gaming» виходить на гральний ринок України

289

Компанія «Merkur Gaming», яка являється виробником грального обладнання та входить до всесвітньо відомого холдингу «Casual Man Group», підтвердила, що виходить на гральний ринок України.

Між розробником та консультативною радою Комісії з нагляду за азартними іграми і лотереями України був підписаний меморандум про співпрацю і взаєморозуміння. Дані документи підтверджують високий рівень визнання цієї компанії в межах місцевої юрисдикції.  

За даними офіційного прес-релізу, вже за декілька місяців в Києві буде відкрито офіційне представництво розробника «Merkur Gaming». На території великого демонстраційного залу всі гральні компанії матимуть можливість ознайомитися з продуктами цього німецького бренду.

Після того, як було підписано партнерську угоду, головний виконавчий директор корпорації заявила, що новини, які надходять з України, надихають їх на роботу тут і в принципі надихають всю ігрову індустрію. Важкі часи завжди є періодом, коли з’являються можливості.

«Merkur Gaming» націлена на те, щоб використовувати свій великий досвід, як в якості виробника, так і в якості успішного оператора. Компанія готова співпрацювати з офіційними представниками влади, а вся її робота, яка буде здійснюватися, націлена на соціальну відповідальність ігрового середовища на території України. 

Як повідомляє інтернет-видання «РК», вихід такої компанії на гральний ринок України дасть можливість подивитися іншим іноземним операторам наскільки відкритою і прозорою є місцева юрисдикція, яка являється однією з найперспективніших на території Європи. Це стане позитивним сигналом для західних інвесторів.