Головна Цікаво Обсервація обов’язкова для усіх, хто повернувся з-за кордону

Обсервація обов’язкова для усіх, хто повернувся з-за кордону

852

Усі громадяни України, які перетнули кордон, будуть зобов’язані йти на обсервацію. Незалежно від того, хворі вони чи здорові. Усі, хто вчора повернувся в Україну через волинські митниці, а це 122 особи, підписали пам’ятку про обов’язкову самоізоляцію та знаходяться на контролі поліції. Про це заявила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак під час онлайн-брифінгу, 2 квітня 2020 року.

«Сьогодні будуть внесені зміни у постанову Кабінету Міністрів України. Відтак, усі, хто повертатимуться з-за кордону, будуть змушені іти на обов’язкову обсервацію. Цього не потрібно боятися. Усі необхідні умови для нормального проживання людей будуть організовані», – розповіла посадовиця.

Також Тетяна Щербак повідомила, що в області з підозрою на коронавірусну інфекцію наразі є 14 осіб. Медики Луцької міської клінічної лікарні, які інфіковані коронавірусом, у задовільному стані, почуваються добре, зовнішніх ознак хвороби не мають.

Щодо кола осіб, які могли контактувати з хворими, то Ігор Ващенюк розповів: «Можливі контакти з хворими на коронавірус встановлюються та проводяться необхідні протиепідеміологічні процедури. Окрім цього, у відділенні інтенсивної терапії Луцької міської клінічної лікарні проводяться заходи знезараження та дезінфекції. Відділення реанімації поки що закрите. В інших відділеннях лікарні перебувати безпечно».

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації