Головна Цікаво Обираємо кухонні ваги зі спеціалістом компанії Ukrvesi

Обираємо кухонні ваги зі спеціалістом компанії Ukrvesi

1004

Якщо ви полюбляєте готувати складні страви, експериментувати з новими рецептами й бажаєте отримувати передбачуваний відмінний результат при приготуванні, варто придбати точні кухонні ваги. Залежно від власних вподобань можна обрати відповідну за дизайном і функціональністю модель ваг для кухні. Виробники пропонують різноманітні моделі ваг, які допоможуть точно контролювати кількість інгредієнтів у стравах й вимірювання продуктів в сухому чи рідкому стані.

Особливості кухонних ваг

Аби обрати надійні функціональні ваги кухонні за посиланням перш за все варто визначитися з особливостями й відмінностями різних моделей. Сучасні електронні ваги мають високу точність вимірювань, невеликі розміри, а також додаткові функції, що дозволяють зважувати продукти в тарі з урахуванням маси пакування чи посуду.

Щоб обрати відповідну до вподобань модель ваг варто звертати увагу на такі нюанси:

  • Наявність чаші. Моделі з чашею дозволяють зважувати продукти без використання додаткового посуду. Варто надавати перевагу чашам, які легко знімаються для миття.
  • Матеріал корпуса. Перевага надається моделям з нержавіючої сталі, адже за ними легко доглядати й підтримувати в ідеальному стані. Також виробники використовують пластик і скло.
  • Максимальна вага. Залежно від того, для яких потреб обираються ваги, варто надавати перевагу певним моделям. Часто кухонні ваги розраховані на зважування в межах до 1-5 кг. 
  • Ціна поділки й одиниці вимірювання. Обирайте найбільш зручний варіант. Бажано наявність вибору кількох одиниць вимірювання на вибір, включно із мл для рідин.

Зовнішній вигляд, габарити й дизайн мають не менш важливий вплив на вибір певної моделі ваг. Виробники пропонують стильні й оригінальні варіанти, які відмінно впишуться в дизайн сучасної кухні та стануть прекрасним доповненням комплекту побутових приладів.  

Які додаткові функції необхідні

На сайті компанії Укрваги, постачальника точних сучасних ваг для промислового й побутового призначення, зібрано великий асортимент моделей вимірювальної техніки. Для кухні варто обирати ваги, які не тільки допоможуть зважувати продукти, але й стануть в нагоді для розв’язання багатьох задач під час готування.

Для цього варто враховувати наявність певних податкових функцій:

  • зв’язок зі смартфоном стане корисним для людей, що дотримуються здорового харчування;
  • автоматичне відключення, що допоможе зберігати ресурс акумулятора;
  • вимірювання сухих продуктів і рідин;
  • зважування кількох продуктів з послідовним додаванням ваги;
  • розрахунок калорій зважених продуктів;
  • зважування з тарою без урахування її маси.

Деякі виробники для зручності можуть додати таймер, який допоможе відстежувати час, необхідний для приготування страв, а також годинник на дисплеї. Обирайте модель, що відповідає вашим вимогам, адже кожна додаткова функція може впливати на кінцеву вартість техніки. Якщо ви не плануєте вимірювати калорійність продуктів, не варто платити за непотрібні функції.