Головна Цікаво Обираємо найкращий диван

Обираємо найкращий диван

684

Сьогодні можна зустріти різноманітні види диванів, які відрізнятися за формою, розміром, наповнювачем та матеріалом обшивки. Завдяки цим меблями можна не лише затишно облаштувати житло, але й вдало доповнити інтер’єр у кафе, ресторані або офісі.

Диван може мати будь-яку форму та розмір, тому вам точно буде з чого обрати!

Зазвичай висота дивану складає 42 см від сидіння, але погодьтеся, для високих людей це не дуже зручно, тому виробники створили дивани, що мають різну висоту. Зауважте, що якщо після сидіння у вас виникає біль в ногах, це означає, що висота дивану вам не підходить, і однозначно потрібно обирати модель з більш високим сидінням.

Тож які можуть бути спинки та сидіння?

Розрізняють три основні варіанти:

1. Спинка такого ж розміру, як і сидіння дивана.

2. Спинка сягає голови людини або вище. Такий диван забезпечить анатомічно правильне розміщення.

3. Спинка закінчується на рівні талії. Зазвичай можна зустріти у кутових диванах.

Який диван краще – шкіряний чи тканинний?

Для оббивки використовують і тканину, і шкіру. До тканин відносять гобелен, велюр, шеніл і жжакард. До не тканин записують екошкіру та шкірзаміники.

Якщо ви вирішили обрати диван з тканинною оббивкою, то на вас чекає невисока вартість, широкий асортимент кольорів і фактур. Такий диван не потребує особливого догляду, проте така оббивка може швидко вигоріти на сонці. Незважаючи на це тканинна оббивка є вельми популярною.

Екошкіра та шкірзамінник стане чудовою альтернативою для людей, які бажають придбати вишуканий диван, проте не хочуть переплачувати за шкіру. Палітра кольорів екошкіри точно така ж, як і у натуральної шкіри.

Якщо ж обирати комбіновану обшивку (натуральна шкіра і шкірзамінник), такі моделі в магазині https://www.meblium.com.ua/ua коштуватимуть трохи дорожче, адже чим більше деталей зі шкіри, тим більша їхня вартість, проте й виглядатимуть вони досить цікаво.

Шкіряна оббивка не менш популярна, адже виглядає дорого та вишукано. Переваг у шкіряного дивану чимало: він є екологічним і термостійким, матиме гарний зовнішній вигляд і буде досить зносостійким. Проте проблемою для багатьох потенційних покупців може стати вартість, адже диван з натуральної шкіри буде досить дорогим, а тому підійде не всім. Шкіряний диван – це класика, яка завжди буде в моді. Та опиратися лише на один зовнішній вигляд не дуже практично, тому найпершим критерієм у виборі буде функціонал, необхідний розмір та висота.