Головна Цікаво Оренда віртуального сервера від Besthosting

Оренда віртуального сервера від Besthosting

931

Підприємцям, які ведуть бізнес у мережі Інтернет, важливо попіклуватися про те, аби їхній сайт був завжди видимим для клієнтів

Деякі підприємства вдаються до послуги оренди віртуального сервера (virtual dedicated server). Завдяки такій можливості фізична особа чи організація отримує готовий сервер, яким може керувати віддалено. Тобто власник віртуального сервера виступає його адміністратором. Компанія Besthosting https://besthosting.ua/ua/vds-vps.php пропонує оренду віртуального сервера. Отримати консультацію щодо послуги можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Оренда сервера поділяється на VDS і VPS-послуги, які, по суті, є однією і тою ж з різницею в тому, що є приватні та виділені сервери. Зазвичай власники сайтів шукають сервер тоді, коли проект виростає і не вистачає власних потужностей для його роботи. Дехто вирішує купити власний сервер. Такий підхід має ряд переваг, проте у ньому є й певні недоліки: висока вартість необхідного обладнання, на обслуговування також потрібні кошти, необхідно знайти адміністратора з відповідними вміннями, обладнання потребує підтримки та заміни.

Таким чином, оренда значно зменшує витрати власника сайту. Крім цього, є й інші переваги:

  • Висока швидкість виконання скриптів.
  • Немає обмежень щодо кількості доменів, баз даних тощо.
  • Повний доступ до налаштувань та функціоналу сервера, тобто самостійне адміністрування ресурсу.
  • Можливість використання різноманітного програмного забезпечення.
  • Гарантії безпеки від компанії, яка надає послугу.

У порівнянні з використанням dedicated-хостингу, оренда віртуального сервера обійдеться значно дешевше. Проте клієнти отримують такі ж самі можливості, що й власники сервера.

Як замовити послугу в компанії Besthosting

Замовляючи послугу оренди сервера у компанії Besthosting, клієнти отримують швидкий старт сайту за короткий проміжок часу, можливість вибрати потрібну конфігурацію VPS з метою заощадження коштів. Замовник має можливість у будь-який момент збільшити кількість ресурсів, якщо цього вимагає проект. На сайті вказані ціни за різні види послуг.

Детальну інформацію про тестовий період, вартість оренди, обслуговування сервера можна дізнатися за контактними номерами телефонів чи написати на пошту. Оплата приймається від фізичних та юридичних осіб за допомогою платіжної системи Pay Pal, безготівковим розрахунком картами Visa та Master Card.