Головна Цікаво Оригінальний аксесуар від Apple: клавіатура для iPad

Оригінальний аксесуар від Apple: клавіатура для iPad

304

Клавіатура – це в багатьох випадках необхідний аксесуар для iPad. У момент, коли Вам потрібно що-небудь швидко надрукувати в комфортних умовах, вона буде просто незамінна. Існує досить багато подібних аксесуарів, але не всі вони настільки якісні, як оригінальна клавіатура Apple Wireless Keyboard.

Поставляється даний аксесуар для iPad у фірмовій білій коробочці Apple, в якій знаходиться сама клава, керівництво по її використанню, а також деяка інформація про гарантії.

Apple Wireless Keyboard – це оригінальна безпровідна клавіатура для iPad, яка працює через Bluetooth з’єднання. Її корпус зроблений з анодованого алюмінію, в той час як клавіші виготовлені з матового пластика. Вона досить тонка і має невелику вагу.

Зона дії у цій клавіатури досить велика – вона може досягати 30 метрів. З такою великою зоною дії, Ви можете спокійно ходити по будинку і набирати текст, не турбуючись про те, що сигнал ось-ось зникне. Відсутність проводів не обмежує Вас в займаній позиції для роботи з клавіатурою, тому Ви можете використовувати її навіть лежачи на дивані.

Харчування цей аксесуар отримує від двох АА батарейок, які поміщені в потовщену частину виробу. Для того, що б замінити їх, необхідна лише викрутка або копійка. Втім, заміна знадобиться не скоро, так як Apple Wireless Keyboard має інтелектуальну систему енергоспоживання, яка збільшує термін роботи АА батарейок. Вона автоматично переходить до режиму сну при тривалому бездіяльності. Варто Вам що-небудь надрукувати і вона тут же включається. Така система додає для клавіатури багато годин додаткової роботи.

Для того, що б успішно підключити клавіатуру до iPad, потрібно включити Bluetooth на планшеті і, природно, сам аксесуар. При включенні клавіатури почне блимати індикатор на кнопці включення / вимикання – це буде означати, що йде пошук сумісного пристрою. Варто зазначити, що використовувати її можна не тільки з планшетником, але і з комп’ютерами, які працюють під управлінням OC Windows і Мас OS. Необхідно тільки, щоб на них були встановлені спеціальні драйвера для роботи з Bluetооth-клавіатурою.

Незважаючи на те, що клавіші на клавіатурі досить тонкі, вони мають дуже хороший відгук, тому робота з клавіатурою є дуже комфортною. Сама клава має стандартну розмітку Apple. Якщо Ви до цього використовували тільки стандартну розмітку клавіатури PC, Вам знадобиться трохи часу, щоб повністю звикнути до нової розмітки.

Підключення клавіатури до планшету.

Варто відразу зазначити, що клава не завжди можна знайти планшетами, на яких було встановлено Jailbreak. В основному це трапляється через “криво” написаного джейлбрейка, тому вини аксесуара в цьому немає. Втім, якщо Ви його не встановлювали, установка пройде тихо і гладко.

Щоб підключити клавіатуру до планшета, необхідно зробити наступні кроки:

1) Зайти в налаштування – Основні – Bluetооth

2) Включити клаву, натиснувши кнопку включення і почекати, поки блимає.

3) Включити Bluetooth на планшеті

4) Після того, як іPad виявить клавіатуру, необхідно натиснути на її назву

5) Далі з’явиться вікно, в яке потрібно ввести PIN-код

6) Пристрій готовий до використання

Огляд представлений інтернет-магазином iLounge.com.ua