Головна Цікаво Особливості фронтальних навантажувачів Сталева Воля

Особливості фронтальних навантажувачів Сталева Воля

874

Починаючи з 1976 року, світ техніки спеціального призначення познайомився з новим виробником: польською компанією Huta Stalowa Wola. З того часу і до сьогодні вироби цього виробника встигли оцінити безліч користувачів. Найпопулярнішою технікою від польської компанії Stalowa Wola стали передні навантажувачі. Причому в активному використанні серед будівельних майданчиків можна знайти навіть ті пристрої, які компанія випустила до 2000 років, що говорить про їхню відмінну довговічність і надійність.

У чому переваги фронтальних навантажувачів Stalowa Wola?

Надійність та багатофункціональність техніки спеціального призначення від Stalowa Wola зробила пристрої популярними серед користувачів по всьому світу, а своєчасне технічне обслуговування та можливість швидко замінити зношену дає можливість використовувати обладнання протягом довгих років. Компанія дбає не лише про випуск нових моделей фронтальних навантажувачів, а й про підтримку більш старих версій.

Основною робочою частиною фронтального навантажувача Stalowa Wola є його ківш, який можна замінити на інші змінні пристрої.Так, ці пристрої здатні:

  • Копати будь-які типи грунту;
  • Виконувати буксирування іншого обладнання;
  • Здійснювати вантажні та розвантажувальні роботи (базова функція);
  • За допомогою плуга-снігоочисника прибирати сніг;
  • Піднімати вантаж за допомогою лебідки або крана;
  • За допомогою грейфера вантажити навіть сипкі вироби;
  • Використовуючи вила виконувати ряд сільськогосподарських робіт.

Змінюючи навісне обладнання, можна пристосувати пристрій для вирішення різних завдань.

Можливості фронтальних навантажувачів Сталева Воля.

Використання фронтального навантажувача Stalowa Wola є актуальним на заводах, у складських приміщеннях, товарних залізничних станціях, в портах та кар’єрах, на будівельних майданчиках.

Основним робочим органом машини є його великий ківш, місткість якого в середньому становить 3,5 кубометра, але може змінюватись в залежності від конкретної моделі. Базовий ківш, який в основному включений в комплектацію фронтального навантажувача, підійде для вивантаження та завантаження сипких матеріалів та інших речовин. Крім того, його можна застосовувати з метою буксирування та копання пухкого ґрунту. Змінюючи навісне обладнання, кожен користувач може сам приймати рішення про виконання тих чи інших завдань.

ТД Технокомплект.