Головна Цікаво Особливості створення сайту візитки

Особливості створення сайту візитки

849

Спочатку слід зрозуміти, чим відрізняється таке веб-рішення від інших сайтів. До основних особливостей цього бізнес-рішення можна віднести:

  • лаконічність та стислість інформації;
  • зручний та цікавий інтерфейс;
  • швидке завантаження сторінок;
  • стабільну роботу.

Сайт-візитка складається із кількох сторінок. Ключовим компонентом ресурсу є головна сторінка, на якій представлені відомості про компанію та підприємця. Таку інформацію найкраще розмістити у вигляді слайдерів із текстами. Окрему увагу слід приділити логотипу фірми.

На другій сторінці сайту потрібно розмістити пояснення до товарів та послуг. Матеріал може бути текстовим або як медіафайлів. На цій сторінці можна встановити зворотну форму зв’язку, за допомогою якої клієнти можуть надіслати заявку на придбання продукції або замовлення послуги. Цілком можливо, у них з’являться питання, які вони напишуть у повідомленні. Остання сторінка містить контакти компанії, спосіб проїзду та посилання на соціальні мережі.

Сайт-візитка – це не просто ресурс, це «обличчя» вашої компанії. Подивившись на ваш комерційний сайт, у клієнтів сформується перше уявлення про фірму. Ви повинні розуміти, що погано продуманий інтерфейс, неунікальний дизайн та інші похибки в розробці можуть негативно вплинути на репутацію організації.

Як створити сайт візитку за допомогою конструктора?

Деякі підприємці задля економії намагаються розробити ресурс самостійно. У глобальній мережі вони знаходять спеціальні конструктори, за допомогою яких буквально за 10-15 хвилин створюють бізнес-рішення. На перший погляд може здатися, що це цілком «нормальний» сайт, але надалі ви будете вкрай розчаровані цим сервісом. Велика кількість реклами, яка демонструється на подібних сайтах, повільне завантаження сторінок відштовхне ваших потенційних замовників. Крім того, такий підхід свідчить про ваше несерйозне ставлення до бізнесу. Щоб уникнути подібних ситуацій, краще замовити сайт візитку у професійній веб-студії.

Розробка сайту візитки у Києві

Ми рекомендуємо скористатися послугами агентства Апельсин. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які в найкоротші терміни підготують вам якісне бізнес-рішення. Сайт візитка за ціною буде доступний для кожного підприємця-початківця.