Головна Цікаво Переваги і типи комплектів відеоспостереження

Переваги і типи комплектів відеоспостереження

57

Готові комплекти відеоспостереження буде корисними для власників бізнесу, власників невеликих магазинів або складів продукції. Основна перевага комплекту в тому, що для його установки немає необхідності викликати майстра або володіти особливими знаннями – встановити набір може будь-який користувач. Магазин Контрол пропонує широкий вибір засобів спостереження за доступними цінами.

Набори маю кілька переважання перед поодинокими камерами. Немає необхідності купувати додаткові компоненти і з’єднувати їх між собою, ціна відеокомплекта нижче, ніж декількох приладів окремо, простота монтажу дозволяє встановити його самостійно, є можливість підібрати техніку для будь-якого приміщення.

Комплекти бувають бездротового і дротового типів. Бездротові підключаються до системи з використанням Wi-Fi. Переглядати зображення можливо на комп’ютері, планшеті, телефоні. Якщо інтернет має високу швидкість, якість картинки буде відмінним. Є можливість підключити смс-сповіщення для нових подій.

Провідні системи підключаються за допомогою кабелю. Їх перевага в безперебійному якості роботи без перешкод. Користувач переглядає відео в якості HD або Full HD. Ціна цього типу спостереження більш доступна, ніж бездротового.

З чого складається комплект відеоспостереження

Замовники можуть придбати комплекти відеоспостереження, враховуючи необхідну кількість відеокамер (від 2 до 36 камер). Стандартні комплекти складаються з:

  • відеореєстратора
  • блоку живлення
  • камер відеоспостереження
  • монтажних компонентів
  • Провід
  • Рое-інжекторів для роботи провідних комплектів.

Чому клієнти довіряють магазину Контрол
Співробітники інтернет-магазина Контрол працюють для того, щоб кожен клієнт отримав необхідне обладнання для безперебійної роботи. Замовляючи товар у продавця, покупці отримують доступну ціну, високу якість техніки і швидку доставку. Постійні клієнти оцінили якість роботи, оскільки Контрол гарантує:

Сертифікована техніка (співпраця з перевіреними виробниками).
Знижки та спеціальні ціни постійним покупцям.
Товари в наявності: якщо продукція розміщена на сайті, її можна купити.
Професійні консультації та рекомендації щодо вибору техніки.

Консультації можна отримати в робочі дні з 10.00 до 18.00. Підписка на новини та знижки дозволить бути в курсі всіх подій і робити покупки за спеціальними цінами.