Головна Цікаво Переваги встановлення зубних імплантів

Переваги встановлення зубних імплантів

430

Люди втрачають зуби з декількох причин: погана спадковість, хвороби, недостатня турбота про здоров’я ротової порожнини.

На щастя, сьогодні можливо швидко та якісно виправити такий недолік як відсутній зуб. Протезування досягло нового рівня, і часто імпланти важко відрізнити від свого справжнього зуба. Мережа стоматологічних клінік «Люмі Дент» пропонує якісні та недорогі імпланти зубів ціна залежить від матеріалу та складності виготовлення. Записатися на консультацію до стоматолога можна на сторінці сайту lumident.kiev.ua, заповнивши коротку заявку, або зателефонувати за вказаними номерами телефонів.

Якщо людина втрачає постійний зуб, відновити його можна лише завдяки встановленню протеза. Таким чином можна стримати ланцюгову реакцію втрати зубів та відновити функціональність щелепи. Основна функція імплантів у відновлюванні якісного пережовування їжі, що прямо впливає на здоров’я людини. Не менш важливою є естетична складова. Проте протезування має й інші переваги:

  • Штучні зуби виглядають природно.
  • До імплантів можна швидко звикнути, вони не викликають дискомфорту в ротовій порожнині.
  • Можна встановити кілька протезів, навіть для усіх зубів.
  • Імпланти виступають опорою для знімних протезів.
  • Довгий термін експлуатації (сучасні протези можуть служити понад 20 років).
  • Використовувані матеріали не відторгаються тканинами тіла.
  • Протези забирають жувальне навантаження з сусідніх зубів.

Процедура встановлення проходить під місцевим знеболенням, не викликає дискомфорту. Процес швидкий, тому пацієнта не встигає втомитися та швидко повертається до звичного способу життя.

Встановлення зубних імплантів у клініці «Люмі Дент»

Ціна на один імплант стартує від 4 тисяч гривень, проте клініка часто проводить акції, тому можна скористатися вигідними пропозиціями. Встановлення протезів відбувається під наркозом, якого є декілька видів. Пацієнт може вибрати тип знеболюючого, відповідно до стану свого здоров’я. Клієнтам, які мають фобії щодо стоматологічних процедур, пропонують медикаментозний сон: людина засинає, а прокидається з красивою та здоровою посмішкою.

Існує дуже низька ймовірність відторгнення імпланта (приблизно 2% зі всіх випадків), це найчастіше пов’язано з особливостями організму пацієнта. Після встановлення протезів немає зубного болю. Перед процедурою імплантації стоматологи клініки «Люмі Дент» https://www.lumident.kiev.ua/ua/services/implantatsija-zubov проводять повну діагностику, роблять рентген ротової порожнини, проведуть детальну консультацію. Дізнатися про імплантацію деталі можна на сайті та за контактними номерами телефонів.