Головна Цікаво Перевірка на поліграфі – детекторі брехні Львів

Перевірка на поліграфі – детекторі брехні Львів

883

В ситуаціях, коли потрібно встановити істину, але немає точних доказів або свідків, використання детектора брехні є надійним способом отримати правдиву інформацію. Тестування на поліграфі застосовується не тільки в судових справах, але й у питаннях прийняття на роботу, пошуку винного в крадіжці, при зловживанні службовим становищем тощо. В останні роки за такими послугами все частіше звертаються й фізичні особи — детектор брехні є надійним способом дізнатися правду стосовно подружньої зради, розв’язати сімейні конфлікти, пов’язані з житловим чи грошовим питанням.

Під час експертизи фахівцям компанії Поліграф Львів https://polygraph-top.com.ua/ вдається отримати інформацію, правдивість якої досягає 98%. Обдурити поліграф практично неможливо, а участь в опитуванні спеціально підготовлених фахівців з досвідом понад 10 років та психологів виключає ризик помилкової інтерпретації отриманих даних.

Коли використовується поліграф?

Тестування на детекторі брехні найчастіше проводиться для виявлення правдивої інформації в таких ситуаціях:

  1. Кадрові питання. Це стосується опитування кандидата на посаду, яка потребує збереження секретності чи підвищеної відповідальності.
  2. Сфера торгівлі. Перевірка проводиться під час виявлення недостачі або підозрі особи в крадіжках.
  3. Бізнес. Перевірка стосується зв’язків з кримінальними елементами, наявності несплачених боргів, залежностей і т. д.
  4. Судові справи. Звинувачуваний завдяки поліграфу може підтвердити свою невинність. У разі ж скоєння злочину вдається підтвердити факт його вини.
  5. Сімейні питання. Найчастіше мова йде про підозру в подружній зраді. Також можуть розв’язуватися майнові чи інші спори.

Чи обов’язковим є тестування з використанням детектора брехні? Так, якщо це прописано в робочому контракті або є частиною судового розслідування. В інших випадках потрібна письмова згода опитуваного.

Поліграф Львів https://polygraph-top.com.ua/ надає послуги як фізичним, так і юридичним особам за участю професійних поліграфологів, які використовують новітнє обладнання, а також сучасні техніки збору та обробки отриманої інформації. Все це гарантує точність результатів тестування до 98%.

Як проходить експертиза на поліграфі?

Під час відповіді на поставлені питання в опитуваного може змінюватись глибина дихання, частота пульсу, інтенсивність потовиділення, що фіксується апаратурою. Оцінювання всіх реакцій проводять експерти: сертифіковані поліграфологи, атестовані судексперти та психологи, на основі чого вдається точно сказати — правду сказав опитуваний чи ні.

Отримати результат можна через 2 години після процедури. Вартість тестування на поліграфі в Україні залежить від виду перевірки, кількості опитуваних та є доступної для юридичних і фізичних осіб.