Головна Цікаво Підводні камені гарячих путівок

Підводні камені гарячих путівок

2877

Кожен турист чув про таке явище, як гарячі тури. Про палаючих турах ходить більше легенд, ніж про зомбі і приведення разом узятих, але що насправді з усього цього правда, ми розповімо прямо зараз.

Щоб розуміти, що це за явище таке «гарячі тури з Одеси» і в чому їх цінність для звичайних туристів, треба відповісти на головні питання: Як формуються гарячі тури? Як часто це трапляється? І в чому ризики і переваги таких путівок?

Як формуються гарячі тури?

Гарячі тури – це туристичний пакет документів для відпочинку. Зазвичай в нього входить переліт, трансфер від і до аеропорту, проживання в готелі та медична страховка. Плюс-мінус харчування та екскурсії. Весь цей пакет документів формує туристичний оператор. Він домовляється з готелем, замовляє чартерний літак і трансфер, вкладаючи в це свої гроші, щоб звичайні туристи отримували готовий продукт.

Але якщо дати вильоту підходять все ближче і ближче, а путівок розпродано істотно менше, ніж планувалося – туристичний оператор в терміновому порядку скидає ціни, щоб зацікавити туристів. Іноді туроператору набагато вигідніше продати путівку практично за собівартістю, ніж зовсім скасувати рейс. Так що гарячі тури в своєму явищі постійні і будуть завжди, але рік на рік не доводиться. У цьому році можна було дуже дешево відпочити в Чорногорії, а в наступному, наприклад, буде горіти Іспанія або Туреччина. Все залежить від випадку.

Підводні камені

Повинні вас розчарувати, але гарячі тури це не панацея і тут теж є свої недоліки. А для деяких туристів, ці недоліки можуть бути істотною причиною відмовитися від поїздки, навіть якщо це дуже дешево.
Ризик №1. виліт

Будьте готові, що про появу гарячих турів ви дізнаєтеся за кілька днів до вильоту. Іноді максимум за тиждень. На довгі роздуми і ледачий збір валізи навіть мови бути не може. А тим, у кого фіксований графік роботи такий вид відпочинку і зовсім не підійде.

Ризик №2. готель

На жаль, в гарячі тури не потрапляють готелі високих категорій. Зазвичай це якась трійка або з натяжкою четвірка в Туреччині і Єгипті і зовсім скромні апартаменти в Азії.

Ризик №3. сезон

Не рідко буває і таке, що горять тури стають тоді, коли сезон на курорті ще не стартував або підійшов до свого кінця. Будьте готові, що гарячих турів в пік сезону і на свята ви не купите!

Звичайно, всі ці ризики перекриває дуже приваблива вартість. Якщо ви не прив’язані до робочого місця, а також не чекаєте розкішних умов відпочинку, то гарячі путівки – це дуже класний спосіб відпочивати просто за безцінь!

Але навіть, якщо ви зрозуміли, що цей вид відпочинку не для вас, завжди є можливість заощадити. Зверніть увагу на сайт туристичної компанії Хороший Відпочинок, яка спеціалізується на гарячі тури, акційні пропозиції, ранньому бронюванні та інших вигідних способах заощадити на відпочинку. Експерти Гарного Відпочинку кожен день відбирають кращі з кращих пропозицій в сфері туризму із найрізноманітніших напрямів!