Головна Цікаво Плюси і мінуси броньованих дверей

Плюси і мінуси броньованих дверей

340

Установка броньованих дверей стала гострою проблемою в зв’язку з підвищеною криміногенною ситуацією в великих містах країни

Металеві конструкції допомагають убезпечити себе і свою сім’ю від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. Крім того, такі двері мають і інші переваги.

Броньовані двері виготовляються з металу, а в якості верхнього шару виступає броня: товста високоміцна сталь. Встановлюють таку конструкцію, щоб уникнути злому, проникнення, пострілів і ін. Броньовані двері мають багато переваг:

  • Психологічне спокій людини, адже він упевнений, що товстий шар металу не розкрити нікому.
  • Конструкції відмінно зберігають форму, виключена деформація, перекіс двері, на відміну від дерев’яної.
  • Звукоізоляція. Кілька шарів металу захищають від проникнення сторонніх звуків з під’їзду або сходової клітки.
  • Вогнетривкість. Металеві двері набагато більш стійкі до вогню, ніж дерев’яні.
  • Підвищена теплоізоляція. Броньовані конструкції щільно прилягають до отвору, забезпечуючи збереження тепла.

Але такі конструкції мають і недоліки. Те, що такі двері неможливо розкрити, може зіграти з власником квартири злий жарт. Бували випадки, коли людині ставало погано, а бригада швидкої допомоги не могла проникнути всередину. Тому варто подбати про те, щоб у надійних людей був запасний комплект ключів.

Як замовити броньовані двері в Києві

Компанія «Весь світ бронедверей» виготовляє конструкції будь-якої складності. Клієнти мають можливість купити вхідні двері з такими функціями: пуленепробіваемость, вогнестійкість, взломостойкость, противоударность. Виробник виконує замовлення для приватних будинків, квартир, банків, офісних і складських приміщень. Також фахівці виконають монтаж конструкції.

Компанія гарантує якість продукції, оскільки постійно проводить випробування і впроваджує нові методи виробництва. Більшість конструкцій, які розробила компанія, запатентовані, тобто унікальні на ринку. Замовити двері можна за контактними номерами телефонів, або залишити заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться в зручний час і допоможе вибрати необхідний тип бронедверей.