Головна Цікаво Понад пів сотні людей побували сьогодні на прийомі в голови облради з...

Понад пів сотні людей побували сьогодні на прийомі в голови облради з особистих питань

1182

Сьогодні, у перший вівторок місяця, прийом громадян з особистих питань у голови обласної ради Ірини Вахович. Левова частка людей, які звертаються до керівництва головної представницької влади області – соціально не захищені. Зокрема, частина відвідувачів потребують матеріальної допомоги на лікування чи оздоровлення. Також причиною візиту є низькі пенсії та зарплати, або питання працевлаштування.

Крім цього, спектр проблематики, з якою приходять люди – різномантіний.

Не обійшлося   цього разу без теми якості доріг. Волиняни, які зверталися до голови облради просять коштів з обласного бюджету на ремонт доріг з Війниці до Локач  і в селах Городище та Михлин на Горохівщині.

З колективним зверненням прийшли члени обслуговуючого кооперативу “Луцький дім”. Вони просили сприяння у виготовленні документів для введення в експлуатацію багатоквартирного будинку. Новобудова має свою історію. Первинний забудовник збанкротував у 2008 році. Кооператив самотужки знайшов підрядника, який добудовував будинок в три етапи та за власний кошт зробив благоустрій прибудинкової території. Наразі люди мають проблеми з Державною архітектурно-будівельною інспекцією України і просять допомоги в обласної ради. Ірина Вахович відзначила чітку конструктивну позицію членів кооперативу, їхню згуртованість та прагнення ефективного результату, а не резонансу. Вона пообіцяла розібратися в ситуації, що склалася та залучити інших фахівців з різних рівнів влади для вирішення цієї проблеми.

На прийом до голови прийшов і легкоатлет Іван Банзерук, який займається спортивною ходьбою.В наступному році він захищатиме честь України на Олімпійських Іграх в Токіо. Головною проблемою спортсмена та його молодої сім’ї є відсутність власного житла. Сьогодні Іван з дружиною та дитиною проживають в орендованому помешканні. Підтримати легкоатлета у вирішенні його соціалього питання прийшов заслужений тренер України Володимир Яловик. Він пропонує, щоб Іванову житлову проблему обласна рада вирішила спільно з Луцькою міською радою. Голова облради Ірина Вахович пообіцяла донести інформацію до депутатів обласної ради з тим, щоб при плануванні бюджету передбачити співфінансування.

Між тим, лучанка Любов Шміт піклується про житло для братів наших менших і в цьому просить сприяння влади. Жінка турбується про долю бездомних котів, від яких відмовилися господарі і тих тварин, які мають поранення. Вона розповідає, що в цивілізованих країнах такі тваринки живуть у спеціальних теплих притулках у пристойних умовах. Лучанка пропонує, щоб місце для бездомних котів знайшлося в Луцькому зоопарку.

Лучанка Галина Кулінська прийшла до обласної ради з наріканням на роботу одного з  цехів, що виготовляє напівфабрикати і розміщений і приміщенні житлового будинку. Жінка живе на другому поверсі над цехом і стверджує, що специфіка його роботи заважає повноцінному домашньому комфорту.

Зауважимо, що більшість проблем, з якими зверталися волиняни до голови обласної ради, мали би вирішуватися на рівні органів місцевого самоврядування базового рівня.