Головна Цікаво Популярні стилі оформлення букетів з доставкою

Популярні стилі оформлення букетів з доставкою

310

Час – це найцінніший ресурс, тому замість відвідування магазинів, люди замовляють продукти додому. Однак не лише продукти можна замовити додому, зараз активно розвивається індустрія вручення практично будь-яких товарів. Вона дозволяє заощадити час. Але це не єдина перевага доставки квітів по Луцьку від http://luck.flora24.com.ua.

Популярні стилі при оформленні компоновок

Останнім часом більшість точок продажу композицій, витрачають величезні кошти на оренду приміщення, оплату праці флориста. Це істотно позначається на вартості готових композицій, збільшуючи її. Для організації інтернет-магазину квітів не треба знімати велике приміщення. Досить забезпечити комфортні умови зберігання рослин для букетів в холодильнику. Щорічно тенденції змінюються не тільки у світі моди, але й у флористиці.

Найактуальніші напрямки у флористиці:

  1. Останні кілька років найбільш затребуваний еко-стиль. Його використовують у дизайні приміщень та при виготовленні компоновок. Основне завдання – це повна відмова від використання пластику, полімерних матеріалів.
  2. Практично вся упаковка для оформлення букетів повинна бути натуральною. Все частіше під час доставки квітів в Луцьк використовують обгортки з паперу, гофрокартону, дерева і, що не дивно, скла.
  3. В цьому сезоні для оформлення використовують нестандартні рослини, наприклад лаванду, маки, сухоцвіти, перекотиполе, колосся і очерет. До цього кілька сезонів поспіль були популярні химерні композиції в об’ємній обгортці.

Але у 2021-2022 році тенденції змінилися, а в моду увійшов мінімалізм. Разом з використанням натуральних матеріалів, при оздобленні аранжувань, флористи намагаються складати композицію із застосуванням мінімальної кількості рослин. Попри це композиції виглядають дуже гармонійно і цікаво.

Яка упаковка популярна у наступному році?

Вже класичною стала упаковка у вигляді коробки або кошика. Однак в цьому сезоні флористи вирішили розширити асортимент. Тепер замовити доставку букетів в Луцьку в магазині на http://luck.flora24.com.ua/bukety можна в дерев’яних ящиках та подарункових коробках, і навіть в керамічних кухлях. Використання нестандартних пакувальних матеріалів, робить композицію естетичною та унікальною.

У цьому сезоні флористи повністю відмовилися від поліетилену, пластикового декору. Саме тому основний обгортковий матеріал – це пергамент, газета, цигарковий папір, сітка. На піку популярності змішані варіації, які складаються з квітів, солодощів, навіть гастрономічних смаколиків. В Луцьку чоловікам часто купують компоновки з ковбаси та сиру, а дівчатам замовляють вручення запашних бутонів та солодощів.