Головна Цікаво Послуги, які надає Олексій Єлагін

Послуги, які надає Олексій Єлагін

198

Олексій Єлагін вважає себе білим магом, звертається за допомогою до світлих силам і звертає цю енергію на допомогу людям

Знання біоенерготерапевта підтверджуються дипломами та сертифікатами. Він навчався безконтактного масажу, основам народної медицини, має ліцензію Міністерства охорони здоров’я України. Побачити все дипломи і дозволяють діяльність документи можна на офіційному сайті https://elagin.com.ua. На сторінці вказані контактні номери телефонів, за якими просто записатися на прийом до біоенергетика.

Біоенергетик допомагає своїм клієнтам відновити здоров’я, провести діагностику аури, сприяє у розвитку бізнесу за допомогою звернення до світлих силам і змов. В процес діагностики включається:

  • Діагностика аури людини (включно з фотографією аури): перевірка чакр, енергетичного поля, енергетичних каналів.
  • Діагностика фізичного здоров’я: дихальної, серцево-судинної, нервової системи, опорно-рухового апарату та ін.
  • Діагностика карми: особистої, карми роду і минулих життів людини.

За допомогою білої магії Олексій Єлагін пропонує проведення кількох обрядів, спрямованих на поліпшення особистого життя людини, досягнення емоційного благополуччя, фінансової незалежності. Наприклад, заклик ангелів-хранителів, залучення удачі, заклик покровителів і ін. Важливо усунути емоційні блоки, які заважають особистому розвитку, тому маг пропонує послуги по зняттю страху, родових проклять, наклепів, пристріту, заборон і ін.

Часто працьовиті дисципліновані люди ніяк не можуть досягти очікуваних кар’єрних досягнень або процвітання бізнесу. Такі неприємності не завжди обумовлені фізичними факторами, але залежать і від невидимої енергетичній площині. Біоенергетик допомагає людям в досягненні мети, кар’єрному зростанні, відкритті доріг, супроводі бізнесу.

Навчання і саморозвиток з Олексієм Єлагіна

Олексій Єлагін пропонує підписуватися на його YouTube канал, соціальні мережі і разом навчатися розуміти свою карму, ауру, впливати на своє майбутнє. Також на сайті можна записатися на один з курсів: чистка аури, курс відновлення фізичного здоров’я (кілька сеансів), чистка карми. На офіційній сторінці на карті представлено розташування офісу в м Київ, де можна записатися на прийом. Також легко зв’язатися з біоенергетиком за контактними номерами телефонів, представлених на сайті.