Головна Цікаво Професфйна компресорна техніка від компанії «Далгакиран Україна»

Професфйна компресорна техніка від компанії «Далгакиран Україна»

433
компанія «Далгакиран Україна»
компанія «Далгакиран Україна»

На великих та малих підприємствах широко використовується компресорне обладнання. Залежно від потреб застосовують мобільну та пересувну техніку. Українські виробники можуть купити професійне обладнання від прямого виробника Далгакиран Україна, який спеціалізується на виготовленні компресорного, генераторного обладнання, систем охолодження промислових насосів та ін.

Як працює компанія «Далгакиран Україна»

Історія виробника компресорного обладнання розпочалася у 1965 році. Турецька компанія DALGAKIRAN COMPRESSOR заявила про себе на внутрішньому та міжнародному ринку. Підприємство здійснило значний міжнародний прорив завдяки впровадженню новітніх технологій у виробництві. З часом географія діяльності компанії зросла, продажі стали здійснюватися у 130 країн світу.

Виробник не зупинився на впровадженні новітніх технологій та підвищенні якості продукції, що впливає на популярність бренду. «Далгакиран Україна» є офіційним представником DALGAKIRAN COMPRESSOR в Україні (відкриття філії відбулося в 2005 році). За час роботи на українському підприємстві випустили понад 5000 найменувань продукції. Сьогодні український виробник також займається експортом своєї продукції у різні країни світу.

DALGAKIRAN Україна сьогодні пропонує:

  • розгалужену мережу філій у великих українських містах;
  • реалізація готової продукції;
  • розробка «під ключ» комплексних рішень систем охолодження. водовідведення, насосного обладнання та ін.;
  • якісний сервіс протягом всього періоду співпраці;
  • послуги оренди професійного обладнання та його обслуговування;
  • мінімальні терміни доставки замовлень по території країни.

Високий рівень якості продукції доводить той факт, що клієнтами «Далгакиран Україна» є Турбоатом, Метінвест, Ельфа, Дніпровмаш та ін.

Переваги співпраці «Далгакиран Україна»

«Далгакиран Україна» постійно працює над вдосконаленням продукції, яка виходить з конвеєра. Впровадження нових технологій є основною прерогативою виробника. Саме це дозволяє конкурувати на ринку компресорного обладнання. Ще одним фактором, який став причиною високої довіри клієнтів, є жорсткий контроль продукції та проведення кількох рівнів сертифікації.

Фахівці працюють над удосконаленням продукції та проектування нової техніки з урахуванням передових інженерних розробок. Компанія відкрита для співпраці з представниками малого, середнього та великого бізнесу. Зв’язатися з менеджерами можна на сайті та за контактними номерами телефонів.