Головна Цікаво Професійне самовдосконалення – один з напрямків діяльності сучасного педагога

Професійне самовдосконалення – один з напрямків діяльності сучасного педагога

721

Один з напрямків діяльності сучасного педагога – професійне самовдосконалення, безперервне підвищення кваліфікації, формування компетенцій вищого рівня.

Відповідно до вимог професійних стандартів педагогічні працівники проходять навчання один раз в три роки.

Затребувана ефективна форма підвищення кваліфікації – це вебінари для вчителів початкової та середньої школи, викладачів освітніх організацій вищої та середньої професійної освіти.

Вебінари вчителів 2018/2019 в онлайн-форматі дозволяють педагогу навчатися і завжди бути в курсі інноваційного розвитку науки завдяки комплексу переваг:

– онлайн-участь дозволяє навчатися та спілкуватися з колегами без відриву від трудової діяльності;

– така форма підвищення кваліфікації дозволяє слухачеві економити час і кошти на отримання важливої інформації та обмін досвідом, не пов’язана з переїздами;

– участь у вебінарах працівників шкіл, коледжів та інших освітніх організацій з найвіддаленіших регіонів і невеликих населених пунктів допоможе ознайомитися з результатами сучасних психолого-педагогічних досліджень у зручний для кожного час;

– вебінар надає можливість організації «живого» спілкування в ході заняття, включає елементи майстер-класу, тренінгу;

– матеріали теоретичного і практичного курсу, аудіо- та відеофайли в повному обсязі цілодобово доступні всім учасникам після проведення семінару;

– після закінчення онлайн-семінарів слухачам видаються сертифікати українського зразка.

Відкрита форма онлайн-семінару стає все більш популярною не тільки в Україні, але й за кордоном. На сайті naurok.com.ua/webinar можна знайти широкий спектр безкоштовних вебінарів для вчителів. Актуальні розробки провідних фахівців в галузі педагогіки, дефектології, соціальної роботи, вимоги профстандартів, проблеми інклюзивної освіти, профорієнтація – це основні теми, за якими організовуються безкоштовні вебінари 2018/2019 навчального року.

Загальнодоступні вебінари 2018/2019 року дозволяють їх учасникам оперативно використовувати в роботі новинки сучасної педагогіки і методики. Дистанційна форма самоосвіти вирішує завдання освіти і адаптації в професії молодих фахівців і вдосконалення майстерності досвідчених педагогів. Безкоштовні вебінари вчителів 2018/2019 року допомагають спланувати подальшу траєкторію саморозвитку в професії. Необхідно постійно бути в курсі актуальних напрямків педагогічної науки.