Головна Цікаво Просування та розкрутка сайту: які перспективи отримує бізнес

Просування та розкрутка сайту: які перспективи отримує бізнес

303

Компанії, які перенесли бізнес в інтернет, розуміють, як важливо повідомити потенційних клієнтів про своє існування. Щоб споживачі бачили інформацію про сайт у перших рядках видачі, необхідно провести комплекс заходів щодо залучення цільової аудиторії. Компанія Mirra виконує просування сайту Київ із гарантією підвищення трафіку.

Як проходить розкрутка сайту та які переваги отримає замовник

Перш ніж братися за розкрутку сайту, команда фахівців Mirra проводить повну оптимізацію проекту. Проходить комплексний підбір ключових слів, щоб запровадити у контенті, розміщеному на сайті. Ресурс перевіряють наявність помилок. Створюються нові сторінки. SEO просування сайту Київ відбувається після ретельного аналізу ресурсів конкурентів.

Такий комплекс заходів спрямований на збільшення продажу та залучення аудиторії зацікавлених користувачів. Клієнту надається можливість дізнатися про бренд. Знайомство з компанією підбурить його зробити операції на сайті: підписатися на розсилку, зробити покупку, залишити контакти для зв’язку з менеджером та ін.

Грамотне розкручування сайту допомагає йому потрапляти у верхні рядки видачі в пошукових системах, а це означає, що ресурс викликає довіру, а компанія створює позитивний імідж в очах клієнтів.

Просування сайту або контекстна реклама: що краще

Сайтам, які тільки розпочали роботу, рекомендують почати розкручування за допомогою контекстної реклами. Таким чином вдасться розповісти про себе потенційно зацікавлену категорію користувачів. Отриманий результат можна закріплювати СЕО просуванням ресурсу. Компанія Mirra допомагає потрапити в ТОП, і це лише початок успіху. Потім слід підтримувати високі місця у видачі пошукових систем.

Компанія Mirra розпочала роботу у 2007 році. Сьогодні там працює команда професіоналів, які користуються передовими технологіями для продуктивної роботи. Фахівці готові допомогти сайту, який існує багато років, але не приносить бажаного результату і беруться за розкрутку нещодавно створених ресурсів. Мета компанії Mirra – залучити реальних покупців, а не просто підвищити кількість переглядів сторінки.

На власній сторінці Mirra представлено портфоліо, що складається із сотень робіт. У мережі можна знайти реальні відгуки щодо роботи компанії. Безкоштовні консультації надають за номерами телефонів. Залишити заявку на послугу можна на сайті.