Головна Цікаво Процес проектування систем вентиляції

Процес проектування систем вентиляції

60

Правильне встановлення систем вентиляції в квартирі або приватному будинку є важливою стадією в будівництві або ремонті приміщення. Компанія «Овекон Сервіс» пропонує клієнтам повний комплекс послуг з підбору та встановлення систем вентиляції. Вибрати обладнання можна за типом приміщення і цінової категорії. Техніку для систем опалення, кондиціонери, вентиляцію реалізують від виробників, які завоювали світове визнання.

Безперебійна система кондиціонування або системи вентиляції обумовлюється тим, наскільки правильно буде складено проект і розрахунки. Розрахунок знадобитися здійснити на етапі проектування будівлі.

Етапи з проектування вентиляційних мереж:

  • Проведення розрахунку повітрообміну, враховуючи в обов’язковому порядку будівельні, санітарні норми, технічний стан приміщення.
  • З отриманих даних йде розробка схеми, а також здійснюється аеродинамічний і акустичний розрахунок.
  • Створення креслення на основі попередніх даних і розрахунків.
    Внесення змін до креслення за бажанням замовника.
  • Підготовка документів (по будівельним, електротехнічним, сантехнічним роботам).
  • Монтаж вентиляційних систем починається після закінчення затвердження необхідних документів.

Чому важливо проектувати системи вентиляції

Мікроклімат в будинку грає важливу роль в створенні комфортного середовища для перебування людини. Цей фактор впливає на працездатність в офісних центрах, забезпечує затишок в житловому будинку або квартирі. Якщо в житло не підтримується подача свіжого повітря, ця причина часто негативно позначається на здоров’ї людей.

Особливо важливо забезпечити житлові приміщення системою подачі свіжого повітря в літній період року. Бажаного результату важко добитися, якщо не подбати про правильний монтаж вентиляційних систем. Самостійно виконати складні роботи практично неможливо. Тому слід довіритися фахівцям, і насолоджуватися оптимальним мікрокліматом, який просто створити для кожного сезону.

Особливість роботи компанії «Овекон Сервіс»

«Овекон Сервіс» забезпечує комплексні роботи по монтажу вентиляційних систем (включно з проектуванням). Також фахівці надають допомогу при підготовці документів і допомагають вибрати необхідне обладнання. Проекти реалізують з урахуванням будь-якого бюджету замовника. Кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід. Перед початком робіт укладається договір. Замовити консультацію можна на сайті заповнивши форму зворотного зв’язку.