Головна Цікаво У Володимирі-Волинську проведена профілактична робота із засудженими до покарань, не пов’язаних з...

У Володимирі-Волинську проведена профілактична робота із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

367

1 червня у Володимир-Волинському міськрайонному відділі філії ДУ “Центр пробації” у Волинській області директором міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторією Юхимюк проведено день соціального працівника.

З особами, які засуджені до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, проводились профілактичні бесіди стосовно належного виховання дітей, створення відповідних санітарно-гігієнічних умов проживання, недопущення вчинення насильства в сім’ї та порушення прав дітей.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

В ході проведеної бесіди піднімалися питання проблем сім’ї, зайнятості, внутрішньо-особистих та соціально-економічних проблем.