Головна Цікаво путін та лаврів не зможуть в’їхати до Канади: нові санкції від уряду...

путін та лаврів не зможуть в’їхати до Канади: нові санкції від уряду країни

356

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну уряди світових країн запроваджують санкції проти росіян та білорусів.

Що відомо про нові санкції проти лаврова та путіна

Міністр громадської безпеки Канади Марк Мендічино висловився про рішення уряду про заборону на в’їзд президенту Росії Путіну і міністру закордонних справ Сергію Лаврову.

За його словами, Канада підтримує Україну у протистоянні проти відкритої агресії Росії і бажає притягти РФ до відповідальності за свої дії. Тому в новому пакеті санкцій від Канади з’явився пункт про заборону перетину кордону понад тисячу росіян, які підтримують війну проти України.

Насамперед Канада не могла заборонити перетинати свій кордон тим фізичним особам, на яких було накладено фінансові обмеження. Уряд повинен внести кілька поправок до закону про біженців та іммігрантів – тоді санкції набудуть чинності та зможемо побачити результат.

Агентство прикордонної служби Канади заявило, що після набуття чинності поправки будуть застосовані до громадян іноземних держав та їхніх родичів, якщо вони потрапили під дію санкцій. Таким чином, канадський уряд бажає запобігти причетним до звірствам в Україні можливість сховатися в країні.

Санкції проти Росії оборонного сектору Канади

З початку повномасштабної війни Росії проти України Канада висловила підтримку українському народу і запровадила санкції проти фізичних, юридичних осіб (понад 700 санкцій). Потрапив до списку санкцій і оборонний сектор РФ. Потрапили під обмеження 33 структури Росії, які причетні до виробництва та розповсюдження зброї.

До переліку компаній увійшли АТ «Суднобудівний завод «Вимпел», СПБ «Інтеграл» та Московський фізико-технічний інститут. Як повідомила глава канадського МЗС Мелані Жолі, організації в цьому переліку побічно або прямо надавали допомогу військовим структурам Росії. Таким чином, вони є співучасниками незаконного вторгнення та військових злочинів, скоєних російськими військовими на території України.

У координації з союзниками та партнерами канадський уряд займається вивченням додаткових санкцій стосовно Російської Федерації.