Головна Цікаво Пилососи Gorenje – високі стандарти прибирання, надійність і широкий асортимент моделей

Пилососи Gorenje – високі стандарти прибирання, надійність і широкий асортимент моделей

145

Використання надійних і сучасних пилососів марки Gorenje гарантує високу якість прибирання, чисте і свіже повітря. Пилососи від компанії Gorenje є функціональні і сучасні інструменти для прибирання. Ефективна сухе прибирання забезпечується багатоступінчастої системою фільтрації, яка дозволяє зберегти чистоту і свіжість повітря. Щоб купити пилосос в Україні, який буде точно відповідати вимогам, рекомендується вивчити весь асортимент продукції Gorenje, основні характеристики та функції.

Переваги пилососів Gorenje

Пилосос Гореньє – неперевершена якість і надійність. До їх основних переваг відноситься:

  • Тиха робота. Рівень шуму моделей пилососів Gorenje знаходиться на мінімальному рівні. Це дозволяє зробити прибирання максимально комфортною.
  • Висока потужність. Незалежно від моделі пилососи Гореньє мають високу потужність всмоктування, що дозволить швидко очистити навіть килим з довгим ворсом.
  • Наявність багатоступінчастої очищення. Завдяки цьому вся пил і сміття залишається в мішку або контейнері.
  • Зручність зберігання. Можна купити пилосос Гореньє з вертикальною або горизонтальною системою зберігання, що дасть можливість знайти зручне місце в шафі або коморі.
  • Яскравий і стильний дизайн. Компанія Gorenje приділяє величезну увагу не тільки функціональності пилососів, а й їх зовнішнім виглядом.
  • Простота обслуговування. Пилососи відрізняються великим об’ємом контейнера або мішка для сміття, тому він не потребує частого спустошенні.

До того ж пилососи Gorenje забезпечена довгим шнуром харчування, що дає можливість дотягнутися до найвіддаленіших ділянок. Окремо слід згадати і акумуляторні моделі пилососів, які взагалі не мають шнура харчування.

Основні види пилососів Gorenje

Залежно від призначення можна придбати пилосос Gorenje різних типів:

  • Класичний. Пил фільтрується паперовим або тканинним мішком. Найбільш простий, доступний і затребуваний варіант.
  • Ручний. Зручний прилад для видалення пилу з важкодоступних місць. Може працювати в режимі сухого, вологого і парової чистки.
  • Пилососи 2 в 1. Представляють собою роз’ємне пристрій, який може працювати разом зі всмоктуючим блоком або окремо від нього.
  • Миючий. Дає можливість не тільки видаляти пил в спеціальний резервуар з водою, але і мити підлогу, вікна та інші поверхні.

Використання пилососів Gorenje дозволяє проводити суху, вологу і парову прибирання. При виборі моделі слід враховувати не тільки її тип, але і інші характеристики. До них відноситься рівень шуму, потужність, ступінь фільтрації. Від даних характеристик залежить ефективність застосування і вартість пристрою.