Головна Цікаво Робота в Польщі: як швидко працевлаштуватися за кордоном

Робота в Польщі: як швидко працевлаштуватися за кордоном

373

Польща стала тою країною, де радо зустрічають українців, які прагнуть заробляти гроші. В сусідній країні наймають висококваліфікованих спеціалістів та людей без досвіду роботи, які лише розпочинають будувати кар’єру. Допомогу з працевлаштування за кордоном надає сайт пошуку роботи в Польщі Flambir. Для підбору вакансії потрібно заповнити анкету на сайті компанії.

З чого почати пошук роботи за кордоном

Українці зарекомендували себе як відповідальні та працелюбні люди. Тому роботодавці готові наймати наших земляків на різні посади. Робота в Польщі дозоляє отримувати трудовий стаж, користуватися тими ж соціальними гарантіями, що й поляки. Близькість додому, схожість культур, можливість швидко опанувати польську мову ще більше приваблює людей влаштуватися на сезонну чи постійну роботу.

Знайти вакансію в Польщі можна самостійно або скористатися послугами посередника. Останній варіант дозволяє уникнути трати часу на підбір пропозицій, вивчення умов тощо. Необхідно заповнити анкету один раз, а спеціалісти самостійно підшукають найкращий варіант для людини. Також клієнт убезпечує себе від недобросовісних роботодавців, оскільки компанії проходять детальну перевірку.

Агентство з працевлаштування бере на себе турботи зі складання резюме, підготовцки документів клієнта. Щоб не розчаруватися у знайденій вакансії, потрібно чітко визначитися, яку роботу готовий виконувати кандидат. Люди без досвіду роботи, базового знання польської мови можуть претендувати на вакансії у сфері послуг, на виробництві, у сільському господарстві.

Яких спеціалістів чекають у Польщі

Польща щороку стикається з відтоком власних кадрів у інші європейські країни. Молоді поляки неохоче займають посади офіціантів, прибиральників, пакувальників продукції. Саме українцям пропонують обійняти ці місця. Хоча не лише низькокваліфіковані працівники затребувані у сусідній країні. Швидко зайняти вакантну посаду можуть:

  • водії-далекобійники, водії громадського транспорту, водії спеціальної техніки;
  • будівельники, малярі, штукатури, електрики, сантехніки;
  • оператори виробничих ліній, пакувальники продукції, завідувачі складом;
  • кухарі, офіціанти, адміністратори;
  • лікарі, медсестри, долгядальниці;
  • вихователі, няні, репетитори з іноземних мов;
  • працівники IT-сфери.

На сайті компанії Flambir вакансії оновлюються щоденно. Варто підписатися на розсилку новин, щоб не проґавити актуальну пропозицію.