Головна Цікаво Санаторії України: де забронювати місце для оздоровлення

Санаторії України: де забронювати місце для оздоровлення

1516

Щоб жити якісним активним життям, потрібно піклуватися про здоров’я. Значно покращити самопочуття допоможе комплексне оздоровлення у санаторії. Сервіс Akwatur.com дозволяє порівняти умови різних здравниць та одразу забронювати місце у санаторії.

Що пропонують українські санаторії

Західноукраїнські здравниці набули популярності не лише в нашій країні, а й за її межами. Санаторії відомі цілющими водами, які насичені калієм, магнієм, хлорид-сульфатом та іншими мікроелементами. Мінералізовані води допомагають пришвидшити боротьбу з хронічними захворюваннями нирок, кишково-шлункового тракту, шлунку, печінки та ін.

Крім користі для здоров’я, санаторії підходять для комплексного відпочинку: навколо первозданна природа, чисте повітря, природні на культурні пам’ятки. Центри готові приймати літніх пацієнтів, пари, родини з дітьми. Провести час у бальнеологічних курортах корисно під час зимових та літніх канікул. Здравниці розвивають інфраструктуру для дітей: на території готелів діють дитячі, спортивні майданчики, кімнати відпочинку.

Серед великої кількості санаторіїв важко визначитися з вибором. Завдяки сервісу «Аква Тур» вдасться порівняти пропозиції різних компаній. Залежно від потреби клієнтів (наявність дітей, потреба в додаткових умовах, процедурах) можна вибрати санаторій, звֹ’язатися з менеджером для уточнення питань.

Санаторій «Шахтар» у Трускавці: особливості відпочинку та оздоровлення

Санаторій «Шахтар» вражає неймовірними панорамами гірської природи. Семиповерховий готель має 400 номерів, і готовий прийняти сотні гостей протягом всього року. Нещодавно у комплексі було проведено реконструкцію, завдяки чому оновлено інфраструктуру. Особливістю санаторію є те, що він пропонує широкий спектр лікувальних процедур.

На території центру діють кабінети уролога, проктолога, гінеколога. Сучасне обладнання дозволяє швидко та точно робити ультразвукове дослідження. У кабінеті рентгену одразу проводиться опрацювання отриманих результатів дослідження. Також діє сучасний центр комп’ютерної томографії. Найбільшою популярністю користуються такі процедури:

  • інгаляції (трав’яні, медикаментозні тощо);
  • мінеральні ванни;
  • процедури, спрямовані на покращення роботи кишківника;
  • фізіотерапія;
  • ароматерапія;
  • сеанси масажу та ін.

У санаторії розміщується тренажерний зал, басейн, сауна, кімнати відпочинку. Додаткові питання стосовно бронювання номерів можна поставити на сайті сервісу «Аква Тур».