Головна Цікаво Сережки на випускний: які сережки підібрати до вечірньої сукні

Сережки на випускний: які сережки підібрати до вечірньої сукні

6332

Напередодні випускного постає питання, які сережки вибрати до вечірньої сукні. Якщо вибирати аксесуари тільки за своїми вподобаннями, образ може вийти недоречним, безглуздим і незакінченим. Важливо враховувати тип фігури й сукні, форму обличчя, зачіску і специфіку вечірки. Вибір аксесуарної групи — ціла наука, яка вимагає врахування різних нюансів і тонкощів. Переходьте за посиланням https://zolotoyvek.ua/ і вибирайте сережки на випускний в ювелірному будинку Золотий Вік. Тут представлені різні по дизайну прикраси, з яких ви зможете підібрати ювелірний аксесуар на випускний бал.

Як вибрати сережки на випускний

Кожна дівчина хоче вибрати собі найстильніший образ на випускний, щоб виглядати краще за всіх. Але часто при виборі аксесуарів дівчата допускають такі помилки:

  1. Недбалість до вибору ювелірних прикрас. Деякі випускниці не вдягають прикраси зовсім або шукають їх в останній момент і купують перші-ліпші. Але важливо продумати образ заздалегідь і до дрібниць, тоді ви точно будете виглядати привабливо і вишукано. Нехай навіть прикраси будуть недорогими, в мінімалістичному стилі, але грамотно підібрані до образу. Необов’язково витрачати багато грошей, щоб виглядати неперевершено.
  2. Занадто чудернацькі та дорогі прикраси. Якщо вироби дорогі, але не підходять за віком, типом зовнішності та обраному образу, то в цілому це може виглядати комічно і недоречно. Дотримуйтеся правила трьох — не використовуйте більше трьох ювелірних прикрас в аксесуарній групі, інакше це буде виглядати громіздко. Випускний бал — це ознака юності, тому вкрай важливо підібрати собі прикраси за віком. Кращий варіант комплекту — сережки та браслет.

Якщо вибирати сережки, то в поточному сезоні в моді сережки-підвіски. Вони будуть цілком доречні на урочистому заході, в тому числі й на випускному балі. Допустимі інкрустації різнокольорових дорогоцінних каменів. Якщо сукня на випускний лаконічна, то можна вибрати багатоярусні прикраси.

Де купити сережки на випускний

Це знаковий захід у житті кожної людини, тому важливо купити якісні та зносостійкі сережки з надійним замком, щоб під час танців випадково не втратити ювелірну прикрасу. У ювелірному будинку Золотий Вік ви зможете купити зносостійкі прикраси, які будуть радувати володарку тривалий період. При дбайливому догляді першокласний вигляд аксесуарів збережеться надовго. Раз на рік рекомендується відносити ювелірні аксесуари на професійну чистку до ювеліра. Всі товари перевіряються в пробірній палаті та центрі Гемології України.