Головна Цікаво Що можна доставити залізничним транспота з-за кордону?

Що можна доставити залізничним транспота з-за кордону?

541

Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю, то з організацією міжнародних перевезень в тій чи іншій мірі доводиться стикатися. Деякі компанії організовують їх самостійно. Однак процес трудомісткий. Часу і спеціальних знань на нього буде потрібно досить багато. Митно-брокерська компанія УкрВіпСервіс спеціалізується на цьому, бере на себе весь процес і повністю його контролює.

Крім організаційних моментів знадобиться скласти маршрут і підібрати відповідний транспорт. Якщо говорити про транспортування по континенту, то популярністю користуються ж / д перевезення https://www.uvs.in.ua/zhd-perevozki-po-ukraine-i-miru/. У чому ж їх переваги?

Процес доставки товару з / д

УкрВіпСервіс доставляє товар найбільш прийнятним і придатним для вас способом. Якщо потрібно перевезти негабаритні, великовагові вантажі всередині континенту, то ж / д – це підходящий варіант.

  • Велика вантажопідйомність ж / д складів дозволяє перевозити промислове обладнання, автомобілі та інші великовагові вантажі. Для цього передбачені спеціальними платформами.
  • Складами перевозяться насипні (пісок, вугілля, зерно), наливні і навіть небезпечні вантажі.
  • Вагони обладнані системою охолодження для транспортування швидкопсувних товарів.

Ж / д перевезення здійснюються в складі збірних. Коли потрібно перевезти невеликий вантаж, то платити за місце, яке він не займає, недоцільно. В такому випадку формуються партії товару схожі за умовами утримання, а кожен власник платить за те місце, яке займає його вантаж.

Також ж / д склади прекрасно вписуються в мультимодальні, змішані маршрути. Наприклад, партія товару прибуває в порт, проходить митне оформлення, після чого перевантажується і слід до кінцевого пункту ж / д складом. Швидкість такої доставки досить висока.

Особливості оформлення вантажів

Якщо за оформлення беруться професіонали, то це полегшує і прискорює процес. А головне, запобігає можливі ризики простоїв вантажу на митниці. Для цього фахівці компанії УкрВіпСервіс збирають супровідні документи, сертифікати відповідності. Перевіряють наявність товарно-транспортних накладних, інвойсів. Розмитнення вантажів співробітники також беруть на себе.

При перевезенні небезпечних вантажів пакет документів буде трохи відрізнятися. Він встановлюється в індивідуальному порядку відповідно до чинного законодавства.