Головна Цікаво Що таке кредит на нерухомість?

Що таке кредит на нерухомість?

807

Кредит на нерухомість – не дуже популярний банківський продукт. Що відрізняє його від звичайної іпотеки? Кредит на нерухомість в першу чергу характеризується тим, що банк не вказує мету свого фінансування, що, на жаль, має місце і в разі іпотеки.

Незважаючи на цю різницю, багато в чому це пов’язано з позичкою на квартиру. По-перше, заявник зобов’язаний закласти своє майно. Він буде діяти в якості забезпечення в разі виникнення труднощів з виплатою договірних зобов’язань. Важливо відзначити, що пов’язані з цим формальності продовжать термін очікування готівки.

Для отримання кредиту на нерухомість вам потрібно буде заповнити заявку, аналогічну заявці на іпотеку. У цьому документі позичальник повинен дуже ретельно визначити свої фінансові зобов’язання, починаючи з суми на утримання будинку або машини і закінчуючи всіма кредитами. Проста іпотека нерухомості буде для заявника досить ризикованою і проблемною. У разі неплатоспроможності банк стане власником закладеного приміщення – це найбільший недолік даного банківського продукту. Яка нерухомість може стати запорукою такої позики? Банкам в цьому випадку підійде кілька варіантів – земельну ділянку, приватний будинок або квартира. Кредит під заставу будинку в Києві – може стати для вас рішенням.

Кредит готівкою і кредит на нерухомість

Найбільшою перевагою кредитів на нерухомість є їх відносно невисока ціна, яку можна порівняти з вартістю іпотеки. Кредит готівкою має процентну ставку в кілька відсотків. Кредит на нерухомість призначений для людей, які мають потребу у великій вливання готівки, і в той же час мають нерухомість, а також хочуть знизити витрати на фінансування до необхідного мінімуму. В даний час близько сімдесяти відсотків банків пропонують позики на нерухомість. Як і у випадку з іпотекою, позичальник має право вибрати при погашенні зобов’язання зменшуються або рівними частками.

Відхиляються внески більш вигідні, оскільки відсотки нараховуються на що залишився капітал, що підлягає погашенню в дату погашення певного внеску.

  • Які документи зазвичай очікує фінансова установа при отриманні кредиту на нерухомість?
  • Документи, що підтверджують право власності на нерухомість (наприклад, нотаріальний акт, виписка з земельної книги, виписка з земельної книги).
  • Довідка про доходи (установа може також очікувати інші документи, наприклад, податкові декларації або інформацію від Установи соціального страхування).
  • Звіт про оцінку (часто банк сам замовляє оцінку майна, але позичальник буде зобов’язаний покрити витрати на роботу оцінювача).
  • У разі кредиту під нерухомість в переважній більшості випадків власний внесок не буде потрібно.