Головна Цікаво Що таке термоперенесення?

Що таке термоперенесення?

999

Під цим терміном має на увазі метод нанесення принта на одяг з використанням термотрансферної плівки. Ця технологія стала широко застосовуватися для виготовлення сувенірної та рекламної продукції. Така послуга дозволяє створювати унікальні предмети гардеробу, наносити на одяг різний текст, корпоративну символіку та багато іншого. Замовити термодрук на тканині, футболках, толстовках та худорляві, ви зможете в компанії Логотипов. Ця фірма працює у цій сфері не перший рік. Мінімальне замовлення складає 5 екземплярів. Тут будь-хто може придбати речі з вже готовим принтом, або замовити термоперенесення на футболку свого макета.

Ця послуга має великий попит серед підприємців. Компанія Логотипів допоможе вам створити оригінальні подарунки для своїх співробітників, корпоративну уніформу чи одяг для проведення спортивних змагань чи промо-акцій.

Як здійснюється термодрук на футболках?

Для перенесення зображення на річ фахівці компанії Логотипов використовують спеціальну плівку та термопрес. За допомогою плотера на термотрансферній плівці вирізається контур малюнка, після чого необхідно видалити непотрібні частини. Готовий принт притискають виробу термопресом. Під впливом високої температури та тиску зображення переноситься на тканину. Даний метод дозволяє виготовляти стійкі до вицвітання картинки та написи.

Варто також зазначити, що малюнок, отриманий шляхом термоперенесення, не потребує особливого догляду. Зображення зберігає свою яскравість та якість навіть після численних прань. Прасувати та прати одяг необхідно, попередньо вивернувши його навиворіт. Не рекомендується використовувати відбілювачі. Дотримуючись цих нехитрих правил, ви зможете зберегти початковий вид одягу.

Де замовити термотрансфер на тканину?

Якщо ви хочете отримати зображення, яке не буде тріскати або тьмяніти, то скористайтесь послугами компанії Логотипів. В інтернет-магазині ви зможете знайти необхідні предмети гардеробу, які були виготовлені із високоякісного матеріалу. У своїй роботі співробітники використовують різні методи друку, серед них:

  • прямий друк;
  • термоперенесення;
  • машинна вишивка.

Одяг із зображенням служитиме вам довгий час. Мінімальна кількість екземплярів – 5. Якщо у вас виникли труднощі з оформленням замовлення, то консультанти у будь-який час можуть відповісти на запитання.