Головна Цікаво Скільки пам’яті повинно бути в ігровому ноутбуці?

Скільки пам’яті повинно бути в ігровому ноутбуці?

4750

В ігровому ноутбуці Dell має бути досить оперативної пам’яті. Наскільки вистачить оперативної пам’яті? Деякі люди проявляють обережність. Іншими словами, вони думають, що чим більше, тим краще. Однак вам може знадобитися не так багато оперативної пам’яті, як ви думаєте. Звичайно, ви не хочете економити на оперативній пам’яті. З іншого боку, не варто переборщувати. У цьому керівництві розглядаються мінімальні вимоги. Також тут зібрані кращі варіанти для всіх гравців. Почнемо з основ. Що таке оперативна пам’ять і навіщо вам певну кількість? RAM – це абревіатура від фрази «оперативна пам’ять». Це тип пам’яті, який допомагає прискорити роботу на вашому комп’ютері. По суті, це різновид тимчасового сховища. Ваш комп’ютер бере все, що йому потрібно знати прямо зараз, і поміщає в оперативну пам’ять. Тоді комп’ютер зможе швидко отримати доступ до цієї інформації. Це відрізняється від звичайного жорсткого диска. Ось де інформація зберігається надовго. Ви можете порівняти їх з короткочасною і довготривалою пам’яттю в своєму мозку. Наприклад, ваш власний номер телефону, ймовірно, знаходиться в довгостроковій пам’яті вашого мозку.

Однак припустимо, що ви хочете запам’ятати новий номер телефону на час, достатній для того, щоб зателефонувати. Ви ставите це в короткочасну пам’ять свого мозку. Після того, як ви зателефонуєте, він вам більше не потрібен, тому мозок може очистити його від пам’яті. RAM – це короткочасна пам’ять. Ваш комп’ютер поміщає туди речі, які можуть незабаром знадобитися, щоб він міг швидко викликати їх у міру необхідності. Таким чином, оперативна пам’ять – це те, що вам потрібно на вашому ноутбуці, щоб робити щось прямо зараз. Додати ОЗУ в свій ноутбук ви можете за допомогою інтернет-магазину https://dellparts.com.ua/. В іграх вам дійсно знадобиться досить оперативної пам’яті, щоб гра працювала швидко.

RAM вимірюється в гігабайтах. Кожне збільшення ОЗУ вдвічі перевищує попередню кількість гігабайт. Наприклад, ви можете отримати 2 гігабайти, 4 гігабайти і 8 гігабайт оперативної пам’яті. Необхідний обсяг оперативної пам’яті змінився в міру зміни технологій. У дуже дешевих ноутбуків може бути всього 2 гігабайти оперативної пам’яті. Хоча в минулому це могло спрацювати нормально, цього недостатньо для більшості дій, які люди роблять на своїх ноутбуках сьогодні. Почасти це пов’язано з попитом на нові програми. Деякі з них пов’язані з тим, що ми запрограмовані на багато на наших комп’ютерах. Якщо ви хочете транслювати музику, використовувати систему чату і подивитися підручник YouTube, вам знадобиться більше оперативної пам’яті, ніж якби ви просто друкували текстовий документ.

Середньостатистична людина, яка купує звичайний неігровий ноутбук, швидше за все, купить ноутбук з 8 гігабайтами оперативної пам’яті. Люди, які хочуть заощадити, можуть вибрати 4 гігабайти. Це дає вам загальне уявлення про обсяг оперативної пам’яті звичайного ноутбука. Більше ОЗУ коштує більше грошей. Ось чому деякі люди вважатимуть за краще менше гігабайт, якщо їм не потрібно більше. Ігровий ноутбук вимагає від вас, щоб мати хорошу короткочасну пам’ять для ваших ігор. Отже, скільки оперативної пам’яті повинно бути у доброго ігрового ноутбука? Купуючи ігровий ноутбук, ви хочете мати як мінімум 8 гігабайт оперативної пам’яті. Так, ноутбуки доступніші, якщо у них всього 4 гігабайти оперативної пам’яті. Однак ваші гри не будуть працювати так гладко, як вам хотілося б.

Виняток становлять випадки, коли ви граєте тільки в недорогі гри, такі як Minecraft. Така гра зазвичай нормально працює на 4 гігабайти оперативної пам’яті. Однак, якщо б це було так, ви, ймовірно, не надто турбувалися б про оперативну пам’ять. Ви повинні мати можливість грати в більшість ігор на ноутбуці з 8 гігабайтами оперативної пам’яті. Однак слід пам’ятати, що це мінімум. Варто витратити трохи більше оперативної пам’яті для ігрового ноутбука. Отже, середній ігровий ноутбук повинен мати 16 гігабайт оперативної пам’яті. Ось кілька причин, чому:

Деякі з найбільш вимогливих на сьогоднішній день ігор і розвиваються ігрові технології 4K вимагають більше 8 гігабайт.
У міру появи навіть нових ігор їм буде потрібно більший обсяг пам’яті – 16 гігабайт.
16 гігабайт дозволять вам займатися іншими речами, такими як потокова передача музики під час відтворення.
Розробники ігор зазвичай надають інформацію про те, скільки оперативної пам’яті потрібно грі. Подивіться на це в своїх улюблених іграх, щоб зрозуміти, скільки вам потрібно.

Навіщо вам зупинятися на 16 гігабайти, якщо ви можете встановити на свій комп’ютер набагато більше оперативної пам’яті? Ігрові материнські плати безумовно здатні обробляти більше оперативної пам’яті. Нерідко можна побачити комп’ютери з 32 гігабайтами оперативної пам’яті. Поточні ноутбуки зазвичай мають максимум 32 гігабайти. В настільні комп’ютери можна встановити 64 або навіть 128 гігабайт.