Головна Цікаво Сурогатне материнство в Києві. Як стати сурогатною матір’ю?

Сурогатне материнство в Києві. Як стати сурогатною матір’ю?

531

Безпліддя – проблема, яка набуває глобального характеру. Незважаючи на всі досягнення сучасної медицини, самостійно зачати і народити дитину можуть далеко не всі жінки. На допомогу парам з найскладнішими формами безпліддя приходить сурогатне материнство. Це особливий метод лікування безпліддя, який показаний жінкам за певними показниками.

Сурогатне материнство – що це таке?

Це допоміжна репродуктивна технологія, при якій вагітність виношує НЕ майбутня мати, а сурмама. Саме сурогатне материнство, дізнатися про який ви можете за посиланням, дарує надію на довгоочікуване батьківство парам, які вже зневірилися в народження власної дитини.

Сурогатне материнство передбачає проведення протоколу ЕКО, в якому можуть використовуватися:

 • Статеві клітини біологічних батьків.
 • Статеві клітини донорів (донорські ооцити і сперматозоїди).

Після успішного запліднення в пробірці вже готові ембріони підсаджуються в порожнину матки сурогатної матері, яка виношує генетично чужу дитину для бездітної пари в наступні 9 місяців.

Відбір сурогатних матерів?

Щоб мінімізувати ризик переривання вагітності, народження дитини з відхиленнями і пороками розвитку, а також зменшити ймовірність ускладнень під час пологів, майбутні сурогатні матері проходять ретельний відбір.

Всі прекрасно розуміють, що довірити виношування дитини чужої жінки – відповідальний крок. Тому підійти до питання вибору кандидатки необхідно максимально відповідально.

Інститут Генетики Репродукції в Києві займається питаннями підбору сурогатних матерів, донорів, а також проводить лікування методом ЕКЗ. Звернувшись до нас, ви можете взяти участь в програмі сурогатного материнства за показаннями і реалізувати давню мрію про довгоочікуване батьківство і материнство.

Коли вдаються до послуг сурмами?

Метод сурогатного материнства може бути рекомендований безплідною парі за суворими показаннями. В “Медичному центрі ІГОР” участь в програмі найчастіше рекомендується пацієнткам в наступних випадках:

 • у жінки відсутня матка (це може бути придбана в результаті захворювання патологія або вроджена аномалія);
 • деформації порожнини матки, які роблять процес виношування дитини неможливим;
 • важкі патології ендометрія;
 • важкі хронічні захворювання, при яких вагітність може загрожувати життю жінки (наприклад, хвороби нирок, серцево-судинної системи і т.п.);
  невдалі спроби екстракорпорального запліднення в анамнезі (від 3 і більше);
 • у жінки діагностовано звичне невиношування вагітності неясного генезу, а в анамнезі були 3 і більше мимовільних викиднів.

Якщо ви зіткнулися з проблемою безпліддя і лікар порадив метод сурогатного материнства, ви можете звернутися в ЕКО клініку IGR в Києві. Ми надаємо медичні послуги відповідно до європейських стандартів якості і гарантуємо індивідуальний підхід до кожної пари.

Хто може стати сурогатною матір’ю в Україні?

Далеко не кожна жінка може претендувати на звання сурмами. Взяти участь у програмі і стати сурогатною матір’ю в Києві, допомогти бездітній родині обзавестися дитиною може жінка, яка відповідає таким вимогам:

 • вік від 20 до 35 років;
 • наявність власного 1 і більше дітей;
 • фізичне і психологічне здоров’я;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • згода чоловіка на участь жінки в програмі (якщо жінка перебуває в офіційному шлюбі).

Безпліддя сьогодні успішно лікується. Головне правило – вибрати оптимальний метод лікування, який допоможе досягти поставленої мети в найкоротші терміни.