Головна Цікаво Своєчасна діагностика COVID-19 у домашніх умовах з допомогою ПЛР-тесту

Своєчасна діагностика COVID-19 у домашніх умовах з допомогою ПЛР-тесту

665

Вже третій рік світ не може впоратися з захворюванням на коронавірусну інфекцію, яку назвали COVID-19. Вона небезпечна, оскільки вражає дихальну систему, негативно впливає на весь організм. Часто симптоми хвороби можна сплутати з грипом чи застудою. Для самостійної діагностики захворювання використовують тест на коронавірус. Придбати його можна у інтернет-магазині «МедБіоАльянс» з доставкою на адресу замовника.

Як зробити тест на COVID-19 у домашніх умовах

Тест на підтвердження захворювання на COVID-19 створений для того, щоб людина змогла перевірити наявність антитіл класів G та M (IgG та IgM). Антитіла є збудниками атипової пневмонії, яка з великою швидкістю вражає легені. Тест на виявлення COVID-19 розрахований на те, що його проводитиме медичний працівник у лабораторії. На результати потрібно чекати від кількох хвилин до кількох годин.

Проте на ринку представлені ПЛР-тести, які можна робити у домашніх умовах. Потрібно ознайомитися з інструкцією, представленою до медичного виробу. В упаковці знаходиться ватний тампон для забору слизу з носоглотки, реагент та смужка, де проявиться результат дослідження. Потрібно акуратно взяти зразок слизу, помістити у пробірку з рідиною, витримати кілька секунд, вилити вміст на індикатор. Якщо результат позитивний, тест покаже дві смужки, якщо негативний — проявиться одна чітка смужка.

Якщо домашній тест на COVID-19 виявиться позитивним, пацієнта скерують на додаткове тестування у лабораторних умовах, оскільки воно є більш точним. Домашні тести допомагають підтвердити наявність захворювання та якнайшвидше звернутися за медичною допомогою.

Переваги співпраці з компанією «МедБіоАльянс»

У діагностиці захворювань немає місця на помилку, адже від правильного діагнозу залежить комплекс заходів щодо лікування пацієнтів та їхнє здоров’я. Тому інтернет-магазин «МедБіоАльянс» https://medbioshop.com.ua/ розуміє, наскільки відповідальною є його робота із забезпечення клієнтів медичними товарами. Компанія гарантує:

  • документальне підтвердження якості усієї продукції;
  • доступні ціни, знижки, акції;
  • великий асортимент продукції;
  • особливі умови співпраці для оптових покупців;
  • професійні консультації та допомогу у підборі препаратів;
  • доставку по регіонах країни.

Магазин «МедБіоАльянс» забезпечує найкращі медичні лабораторії країни тестами, медичним обладнанням, препаратами. Зручний онлайн-каталог допоможе швидко знайти необхідний товар. Для швидкості пошуку можна скористатися фільтрами. Безкоштовні консультації менеджери надають в онлайн-чаті.